Коментарі Новини

Рівненський “Верес” розгромив “Ігулець”

Народний клуб «Верес» у нинішньому сезоні залишається у топ-трійці клубів ПФЛ із найкращою відвідуваністю у домашніх матчах. На поєдинки чемпіонату Першої ліги на рівненському «Авангарді» збирається в середньому 4261 вболівальник. За цим показником у ПФЛ НК «Верес» поступається лише друголіговим «Тепловику» та «Поділлю», на чиї домашні поєдинки приходить у середньому 5350 та 4475 глядачів відповідно, пише “Все“.

Присутність вболівальників неабияк допомагає і мотивує – запевняють футболісти НК «Верес». Тому вони запрошують рівнян прийти на стадіон і підтримати команду у матчі 9-го туру чемпіонату Першої ліги проти «Інгульця».

stepanuk

Руслан СТЕПАНЮК: «Без підтримки вболівальників грати дуже важко. Запрошую рівнян прийти на стадіон у вівторок і підтримати нас у непростій грі проти «Інгульця». А ми, футболісти, обіцяємо продемонструвати достойну гру і битися за перемогу».

zapadnia

Артур ЗАПАДНЯ: «У вівторок на нас чекає дуже серйозний матч проти «Інгульця». Звісно, хотілося б знову бачити повний стадіон уболівальників. Це дуже допомагає. Тим паче, коли потрібно відігруватися та проявляти волю до перемоги. Вболівальники завжди женуть команду вперед і це допомагає досягати бажаного результату».

kotliar

Антон КОТЛЯР: «Рівне – унікальне місто, бо такої кількості вболівальників на домашніх матчах я дотепер не бачив у своїй кар’єрі. Така підтримка допомагає знаходити у собі додаткові сили, бігти вперед і забивати. Звісно, чим більше вболівальників – тим краще. Адже ми граємо для них, відчуваємо підтримку і дуже за це вдячні. Для нас кожна гра сезону важлива і вирішальна. Тому хочу попросити наших уболівальників приходити і підтримувати нас у кожному матчі»

Вчора у Рівному знову було свято футболу, пише “ЧаРівне”. І це стало таки справді святом не лише тому, що рівняни мали змогу побувати на черговому домашньому матчі свого Народного клубу «Верес», а й тому, що рівненські футболісти подарували своїм вболівальникам впевнену перемогу над своїм суперником – ФК «Інгулець» (Петрове).

Сьогоднішній матч відбувся в рамках 9-го туру Першої Ліги Чемпіонату України з футболу. На стадіоні «Авангард», незважаючи на будній день, зібралося традиційно багато люду. На трибунах було зафіксовано 4135 чоловік.

Вже на 22-ій хвилині матчу рахунок гри було відкрито на користь рівненського «Вересу». Відзначився Сергій Герасимець, який зумів пробити м’яча у ворота «Інгульця». А вже менш, ніж через 10 хвилин після цього – на 31-й хвилині – другий гол футболістам з Петрового оформив капітан НК «Верес» (Рівне) Сергій Борзенко.

Здобути третє очко в рахунку матчу «вересівцям» допомогли самі ж суперники. На 43-й хвилині відзначився гравець «Інгульця» Микита Ткачов, забивши гол у свої ж ворота, оформивши таким чином автогол. Іронією долі тут є те, що Микита у минулому сезоні був капітаном НК «Верес» (Рівне).

Вже через 4 хвилини після цього, після закінчення основного часу першого тайму, на другій додатковій хвилині Дмитро Козьбан, який приєднався до «Вересу» зовсім нещодавно, в контратаці вивів свого колегу по команді Руслана Степанюка віч-на-віч із воротарем «Інгульця» Денисом Бобровим. Втім, в цей момент останній збив з ніг нападника «Вереса» у власному ж штрафному майданчику. Відтак, арбітр турніру Сергій Даньковський назначив заслужене пенальті, яке чітко реалізував той же Руслан Степанюк, не залишивши супернику жодних шансів.

Таким чином, рахунок гри після першого тайму став розгромним – 4:0.

Другий тайм також відзначився багатьма хорошими атаками від обох команд, втім, усі вони виявилися безрезультативними. Відтак, з рахунком 4:0 на користь рівнян і завершився нинішній футбольний поєдинок з гостями з міста Петрове.

Після матчу результат поєдинку прокоментували обидва головні тренери команд-суперників. Зокрема, наставник рівнян Володимир Мазяр був задоволений своїми футболістами, але висловив претензії керівництву стадіону «Авангард», де проходять усі домашні матчі НК «Верес».

20160913171230 20160913171230

Я рідко хвалю своїх футболістів, але сьогодні вони зіграли добре і зуміли вдало використати багато моментів. Звісно, були і помилки, зокрема, в обороні в першому таймі – вони насторожують. Будемо говорити про це з футболістами. За рахунку – 0:0 біля наших воріт було два дуже неприємних епізоди. Але я хочу подякувати футболістам за гру. Але в мене є багато претензій до стадіону. Подивіться, що робиться з полем – воно в жахливому стані! А все тому, що на вихідних тут проходять матчі ДЮФЛ, тут грають в регбі… Не може піаніст, який репетирує на розстроєному роялі, грати потім на хорошому – не вийде. Після гри з ФК “Тернопіль” поле все гірше і гірше! Вболівальники вимагають від нас технічного футболу, швидкого виходу з оборони в атаку. А як це зробити, якщо м`яч не котиться по полю, а стрибає? Тому в мене таке враження, що ми потрібні лише нашим вболівальникам і спонсорам, які виділяють кошти, і більше нікому в цьому місті!, – різко висловився Володимир Мазяр.

У свою чергу головний тренер ФК «Інгулець» (Петрове) Сергій Лавриненко визнав, що його команда допустила під час гри чимало помилок.

20160913171243

Ми на рівних із суперником розпочали гру. Але 2 помилки нашого воротаря призвели до двох забитих м`ячів у наші ворота. Це зламало наш план на гру. Далі футболу у нашому виконанні вже не було. Був хаос на полі. Ми, звичайно, розбиратимемо усі ці епізоди. Будемо дивитися, де нам необхідне посилення. Я працюю в команді лише тиждень, і змінити щось за цей час дуже важко. Тим паче, що трансферне вікно вже зачинене, – зазначив Сергій Лавриненко.

Таким чином, після 9-го туру рівненський «Верес» ще більше укріпив свою другу позицію у турнірній таблиці чемпіонату, поступаючись лише трьома очками маріупольському «Іллічівцю».