Статті

Суди «маминого прокурора»

Андрія Таргонія прозвали «маминим прокурором», бо його матір Ірина Таргоній часто заступалася за сина, коли той потрапляв у халепу: і тоді, коли його смикав за краватку Сашко Білий і коли Таргонія впіймали на хабарі

У перші дні липня 2015-го у кабінет прокурора Рівненської районної прокуратури Андрія Таргонія завітав «Сокіл». Правоохоронця, відомого тим, що «виховну годину» з ним провів нині вже покійний лідер «Правого сектору» на Західній Україні Олександр Музичко, зловили на хабарі. З того часу образ мученика, якого посмикали за краватку, розвіявся. Таргоній вже рідко світиться у ЗМІ, хоче повернути роботу, а суд через звинувачення у хабарництві не можуть призначити вже півроку.

«Четверта влада» занурилась у судовий реєстр, аби дізнатися як і з ким судиться Андрій Таргоній і з`ясувала нові деталі цієї історії. Розпочнемо з бекграунду.

«Я їм є незручний прокурор». Як усе було

Другого липня 2015-го у прокуратуру Рівненської області надійшла скарга від жителя одного з сіл області про те, що Таргоній вимагав від нього хабар за закриття кримінальної справи.

Затримання відбувалося у кабінеті Таргонія третього липня. У шухляді його робочого столу знайшли 15 тисяч гривень міченими купюрами. Ще 35 тисяч, за версією слідства, екс-прокурор взяв раніше і передав адвокату-спільнику.

Андрій Таргоній начебто вимагав гроші у чоловіка, який нібито разом з сімома іншими людьми вчинив розбій: викрав авто та побив власника у травні 2014 року. Одного із групи засудили, справи щодо семи інших учасників повернули на довивчення.

Одразу після затримання прокурор хвилювався і казав, що це все – підстава керівництва Рівненської прокуратури, а гроші йому підкинули.

и.

З огляду на інформацію, знайдену нами на сайті «Судова влада» Таргоній Андрій Володимирович безробтним не залишається. Адже у травні- серпні цього року він кількаразово представляв у суді інтереси фізичних і юридичної особи у Костопільському районному суді. Це були суди по аліментах, поверненню боргу тощо.

Оскільки номер Андрія Таргонія, який є у редакції – поза зоною, ми спробували з`ясувати чи дійсно він мав таку практику у його адвокатки Вікторії Власик. Номер підзахисного вона не надала і сказала, що запитає у нього. За домовленістю через кілька хвилин ми мали сконтактувати. Однак більше пані Власик на наші дзвінки не відповідала.

Нагадаємо, що доки вирішують судити Таргонія чи ні, двох правоохоронців: екс-начальника Рівненського райвідділу міліції Ігоря Денисюка та слідчого Василя Холодька вже засудили за те, що вони не вжили заходів під час візиту правосекторівців на чолі з Олександром Музичком у прокуратуру.

20160623170859

Міліціонери спостерігали, як Музичко виховував Таргонія. Скріншот з відео: ЧаРівне

Обом призначили покарання у виді штрафу – 8 тисяч 500 гривень та на півтора роки позбавили права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади та правоохоронця.

«Четверта влада» й надалі слідкуватиме за тим, як судять Андрія Таргонія.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса