ІНФОРМАЦІЙНА БАЗА
Дозвілля » Будинки та палаци культури
  
Рівненський міський Палац культури

Адреса:м. Рівне, вул. Гагаріна, 6.
Телефон:24-40-86, 24-75-75, 24-15-13, 24-32-92
WWW:
Додаткова інформація:

Міський Палац культури є центром змістовного дозвілля для дорослих та дітей.

Творчі колективи проводять велику шефську роботу у військових частинах, лікарнях, дитячих притулках, в територіальному Центрі для інвалідів.

Упродовж кількох років проводяться великодні благодійні заходи для дітей-сиріт та інвалідів спільно з управлінням освіти Рівненського міськвиконкому, Шевченківські свята з виставками малярських робіт учнів загальноосвітніх шкіл Рівного та ін.

Міський Палац культури побудований за типовим проектом, має хорошу базу для проведення культурно-освітньої діяльності. Загальна площа – 6040 м2. Наявність великої зали, двох малих, просторих холів, танцювальних класів та аудиторій для занять творчих колективів дає можливість забезпечити жителям міста цікаве дозвілля. На даний час в Палаці успішно працює 13 творчих колективів, що мають звання “народний” та “зразковий”.

Дитячі колективи, які мають звання “зразковий”:

1. Зразкова дитяча студія музично-естетичного виховання “Ладоньки” – керівник Л.Панащук (150 осіб). Студії нещодавно виповнилося 20 років. Робота дітей в студії передбачає комплексну дошкільну підготовку. Заняття проходять за такими предметами: абетка, математика, англійська мова, образотворче мистецтво, музика, танці. В студію приймаються діти від 3 до 6 років. Уроки проходять в ігровій формі. Підсумком цих занять є проведення дитячих свят на великій сцені, свята іменинників, звітні концерти, участь у загальноміських заходах. З підготовчих груп студії до основного складу відбираються талановиті діти за такими напрямками: співи, танці, художнє слово. За роки існування студії виросло ціле покоління маленьких артистів. Це і ансамбль “Веселковий дощик”, гумор Оленки Даниш, танцювальний ансамбль “Кралечка”, а у жанрі художнього слова створено колектив хлопчиків, який називається “Джентльмени із Ладоньок”. Щороку юні артисти організовують біля 20 авторських заходів та святкових шоу, а також беруть участь не менше як у 30 загальноміських та обласних масових заходах.

2. Зразковий дитячий ансамбль сучасного танцю “Едельвейс” – керівник О.Присяжненко (150 осіб). Дитячий танцювальний колектив заснований в 1989 році. Переможець конкурсу “Ранкова зірка”, учасник суперфіналу “Ранкової зірки”, представляв Україну на ІV Міжнародному фестивалі “Слав’янський базар-95”, брав участь у гала-концерті. Репертуар ансамблю складають сучасні танці з елементами акробатики і балету під українську, зарубіжну, народну та класичну музику. Ансамбль дав біля 400 концертів. Виступав в Болгарії, в Каховці (“Чорноморські ігри”), в Москві (“Ранкова зірка”, Московський театр естради на благодійному телеконцерті “Свято на вулиці Надія”), в Вітебську (Амфітеатр), в Ялті (“Хрустальний зал”), в містах: Києві, Одесі, Ужгороді, Луцьку. Ансамбль „Едельвейс” є лауреатом багатьох міжнародних та всеукраїнських фестивалів та конкурсів, брав участь в багатьох телепрограмах України, Росії, Білорусії.

3. Зразковий дитячий хор “Ремісолька” – керівник І.Свиридюк (20 осіб). Створений в 1995 році на базі міського Палацу культури. В складі колективу учні загальноосвітніх шкіл 2-6 класів. В репертуарі хору більше 20 діючих номерів, серед яких класичні, народні та сучасні дитячі пісні. Керівниками колективу написана низка дитячих пісень, які становлять значну частину репертуару хору. В 2002 році дитячий хор “Ремісолька” спільно з вокальним ансамблем “АВВА” випустили компакт-диск Новорічних та Різдвяних пісень.

4. Зразковий ансамбль сучасного танцю “Діалог” – кер. Д.Манелюк (45 осіб), створений на базі міського Палацу культури 1 жовтня 1994 року. В ансамблі сучасного танцю “Діалог” займаються учасники віком від 6 до 20 років. Підготовка учасників колективу включає класичний та джаз-модерн танці. Репертуар ансамблю складають сучасні постановки та фольклорні танці в сучасній обробці. Колектив постійно бере активну участь у заходах МПК та міста, а також успішно представляє Рівненщину на Всеукраїнських фестивалях та конкурсах.

5. Зразковий дитячий духовий оркестр – керівник О.Бритюк (30 осіб), заснований в 1976 році. Колектив брав участь більш як в 600 концертах і заходах, які відбувались в Рівному та області, на Всеукраїнських фестивалях та конкурсах

Звання “народний” мають:

1. Народний молодіжний театр – керівник А.Гаврюшенко (30 осіб). Театр засновано у 1968 році студентами Рівненського державного педагогічного інституту. У 1978 році театр захистив звання “народний”. Репертуар театру складається з кращих п’єс вітчизняної та світової драматургії. На фестивалях та конкурсах театр був неодноразово нагороджений дипломами та грамотами.

2. Народний аматорський хор “Горинь” – керівник М.Назаренко (25 осіб), створений у 1968 році на базі Рівненського льонокомбінату. За час свого існування колектив дав понад 800 концертів для жителів області, а також за її межами. Виступи хору транслювалися по Українському телебаченню. Колектив брав участь у звітних концертах майстрів мистецтв та художніх колективів області, учасник фестивалю “Білі ночі” в м. Петербурзі, виступав з концертами в Болгарії, Нідерландах, Ефіопії, Чехії, Польщі, Румунії, в Мінську, Житомирі.

3. Народна хорова капела “Освітяни” – керівник А.Чайковська (30 осіб). Хоровий колектив “Освітяни” створений 15 листопада 1996 року за ініціативою вчителів музики загальноосвітніх шкіл м. Рівного, випускників музично-педагогічного факультету Рівненського державного педагогічного інституту. До складу колективу також входять студентська молодь, робітники, службовці. В його репертуарі українські народні пісні в обробках Ф.Колесси, Є.Козова, М.Леонтовича, хорові твори М.Лисенка, обрядові, стрілецькі та духовні пісні. „Освітяни” – широко знані у нашому місті та за його межами.

4. Народний ансамбль сучасного танцю “Сузір’я Едельвейс” – керівник Л.Супонькіна (26 осіб). Колектив заснований в 1997 році при міському Палаці культури із старшої групи дитячого зразкового ансамблю “Едельвейс”. В репертуарі колективу сучасні танці з елементами акробатики і балету на українську, зарубіжну, народну та класичну музику. Ансамбль суперфіналіст в програмі “Ранкова зірка ”, лауреат конкурсу “Фант-лото “Надія” і І Міжнародного фестивалю “Зірки “Ранкової зірки”. Ансамблем за весь час існування дано біля 400 концертів в Рівному, Москві, Києві, Ялті, Одесі, Сочі, Вітебську, Варні та інших містах.

5. Народний духовий оркестр – керівник. М.Прохоров (17 осіб). Оркестр створений в 1964 році. В його складі – робітники та службовці підприємств і організацій міста, студенти, викладачі музичних шкіл За час існування оркестр бере активну участь в міських, обласних та Всеукраїнських урочистих заходах, фестивалях, конкурсах та марш-парадах. Він неодноразово нагороджувався Почесними грамотами та Дипломами. Репертуар оркестру складається з творів українських та зарубіжних композиторів-класиків, а також церемоніальної музика та творів малих форм.

6. Народний ансамбль джазової музики “Гелікон” – керівник С.Панащук (12 осіб). Ансамбль естрадної та джазової музики “Гелікон” розпочав свою роботу як самостійний колектив 1986 року. Всі музиканти здобули початкову професійну підготовку в дитячому Зразковому духовому оркестрі міського Палацу культури. Сьогодні їх знають не тільки в Україні, а й за кордоном. Вони лауреати та дипломанти міжнародних конкурсів та фестивалів. Працює ансамбль в різних стилях естрадної та джазової музики, але основна увага приділяється стилю диксиленд.

7. Народний аматорський ансамбль скрипалів “Арієтта” – керівник В.Подолянчук (22 особи). Зразковий ансамбль скрипалів “Арієтта” було створено в 1997 році на базі міського Палацу культури. У складі коллективу - учні та випускники музичних шкіл. Ансамбль - лауреат ІХ Міжнародного фестивалю “Старі ноти молодих струн Європи” в Словаччині. Колектив є постійним учасником різних культурно-масових заходів міста та області. Репертуар ансамблю складають твори вітчизняної та зарубіжної класики, кращі зразки популярної музики композиторів ХХ століття, включаючи джазові мініатюри.

8. Народне тріо бандуристок “Либідь” – керівник. Л.Патрій (3 особи). Тріо бандуристок створене у 1994 році. В репертуарі тріо народні пісні, молитви, пісні українських сучасних композиторів. Колектив, у складі якого Лариса Патрій, Оксана Бартосевич, Галина Гром, взяв участь більш ніж у 30 концертах на різних сценах Рівненщини.

Окрім вищезгаданих колективів при міському Палаці культури діють:

1. Музична студія – керівник Т.Ковтун (20 осіб) – фортепіано, баян, скрипка, бандура, гітара.

2. Студія спортивно-бального танцю “Рандеву” – керівник. Ю.Петрукова (20 осіб).

3. Театр КВК “Цвіркуни” – керівник. С.Янок (15 осіб).

4. Підготовча група дитячої студії “Ладоньки” – керівник Л.Панащук (70 осіб)

Успішно діють клубні об’єднання:

1. Школа художньої гімнастики “Ларус” – керівник Л.Григор’єва (8 осіб).

2. Клуб танцю для дорослих “Вікторія” – керівник. В.Ловцова (9 осіб).

3. Студія естрадного мистецтва “Елегія” – керівник К.Макарчук (5 осіб).

4. Танцювальний колектив УДУВТГ – керівник Волкова Т.В.

5. “Брейк-данс” клуб для дітей – керівник Р.Войтович (30 осіб).

6. “Брейк-данс” для юнацтва – керівник Я.Підскопний (30 осіб).

7. Група бального танцю “Танго” – керівник Г.Слимець.

8. Гурток “Вишиванка” – керівник Л.Єремейчук.

9. Клуб одиноких сердець – керівник О.Шавульська.

10. Гурт духовної пісні “АВВА” – керівник Б.Луцик.

Загальна кількість платних гуртків – 6; керівників – 11.

Б. Війна з вітряками театру Гаврюшенко // Рівне вечірнє.- 2003.- 25 квіт.

Інформація з http://irp.rv.ua/

вакансия Менеджер по персоналу Донецк
bigmir)net TOP 100