регіональний портал РІВНЕ
Новини  |   Коментарі  |   Статті  |   Афіша  |   Довідка  |   Форум  |   Мапа Рівного
ПОШУК:
РЕКЛАМА
Загрузка...
работа Рекрутер
відправити резюме


КОМЕНТАРІ
Рівняни вмощуються у Верховній Раді
28 листопада 2007 09:26

23 листопада нарешті розпочала свою роботу Верховна Рада шостого скликання. Зайняли свої місця в оновленому українському парламенті й депутати-рівняни.

Позачергові вибори пройшли цьогоріч не лише в Україні, а й у сусідній Польщі. Однак незважаючи на те, що у сусідів вибори відбулись на два тижні пізніше, у них парламент розпочав свою роботу раніше за український — там уже сформували уряд.

Рівнян у стінах українського парламенту поки троє: Микола Шершун(фракція Блоку Литвина), Павло Сулковський (фракція Партії регіонів) та Юрій Прокопчук (фракція БЮТ). Однак це ще не весь потенціал нашої області, бо у разі формування коаліції і уряду БЮТ із НУ-НС до парламенту можуть потрапити ще Сергій Кошин (БЮТ) та Віктор Матчук (НУ-НС).

Перший день роботи нової Верховної Ради для депутатів — це як перше вересня для школярів — свято. Вишукане вбрання, квіти, обмін враженнями, які накопичились за канікули. Попри радість повернення до стін українського парламенту, Микола Шершун був дещо засмучений.

— Враження від першого дня роботи нової Верховної Ради України у мене, прямо кажучи, не з веселих. Перший день не виправдав надій на якісно новий тип роботи Ради. Депутатський корпус не зміг виконати запланованого та обіцяного, зокрема так і не створили коаліцію, — каже Микола Шершун, народний депутат України, фракція блоку Литвина. — Ще мені не сподобався такий момент: коли Олександр Мороз почав свій виступ, то майже всі депутати з фракцій БЮТ та “Наша Україна—Народна Самооборона” вийшли із залу. Як на мене, це — не найкращий метод боротьби з політичним опонентом. Та й загальне враження у мене склалося таке, що ми можемо знову скотитися до того, що було раніше: блокування трибуни, дудіння в дудки. Хоч надія, що все налагодиться, ще залишається.

Набагато більше оптимізму у депутатів-першокласників, які вперше потрапили до Верховної Ради, і про всі плюси і мінуси нового статусу знають лише з розповідей колег старшокласників, депутатів зі стажем.

— На жаль, дехто із наших політичних партнерів шукає якісь незрозумілі причини, аби не підписувати коаліційну угоду. Але я сподіваюсь, що відповідальність перед українським народом та здоровий глузд переможуть — і демократична коаліція буде створена, — висловлює надію Юрій Прокопчук, народний депутат України, фракція БЮТ. — Щодо зручності, то крісла в Рівненській обласній раді зручніші, ніж у парламенті, і перед кнопками для голосування дуже мало місця. Незручно працювати з документами.


P.S. На жаль, нам не вдалося зв’язатись із депутатом-регіоналом Павлом Сулковським, оскільки він змінив номери телефонів, а нових його контактів не знають ні соратники на Рівненщині, ні в центральному апараті Партії регіонів.

Олексій Кривошеєв,Наталія Ниркова «ОГО»

ПОПЕРЕДНІ КОМЕНТАРІ
11:03Перебіжчика позбавили мандата
15:42Про голодомор пам’ятають, але згадувати не хочуть
09:55Рівненському ливарному загрожує зупинка
08:32Зведення корпусу Острозької академії призупинили
10:10Звідки у політиків ненависть до українського села?
10:31Державним службовцем бути не солодко?
12:41Проїзд по області дорожчає на третину
13:24Люди хочуть знати, за що вони платять
11:54Гроші діабетикам дали, а на що саме — так і не сказали
14:26Щоб не стати безробітним, слід орієнтуватись у ринку праці
11:33Батьки просять позбавити їх…батьківських прав
11:52Нелегали-узбеки працювали в Рівному на будівництві
ПОШУК:  
Шукати:
в інформаційній базі
в новинах
За умови повного або часткового відтворення посилання на Rivne.com.ua є обов'язковим. Передрук, копіювання або відтворення інформації, що містить посилання на агентство "Українські Новини", у якому-небудь виді строго заборонений. Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і відповідальності за авторські матеріали не несе.
Розміщено в Україні bigmir)net TOP 100