регіональний портал РІВНЕ
Новини  |   Коментарі  |   Статті  |   Афіша  |   Довідка  |   Форум
ПОШУК:
РЕКЛАМА


КОМЕНТАРІ
Почім аеропорт?
19 серпня 2008 10:07

Вже до першого січня 2009 року Міжнародний аеропорт «Рівне» має бути проданий - так вирішили депутати обласної ради.

Скільки вартує цілісний майновий комплекс - поки що невідомо. Його оцінкою мають зайнятися експерти. Натомість нинішнє керівництво аеропорту підозрює, що фахівці не зможуть скласти об`єктивну ціну підприємства. 30 липня на сесії обласної ради депутати остаточно вирішили продати Рівненський аеропорт восени. Мовляв, далі чекати не можна - борги лише зростають, а фінансувати підприємство нікому. Директор аеропорту Віктор Якобчук навіть приблизну ціну не називає. Каже, що тільки до 20 серпня на підприємстві проводитиметься аудит і лише після цього експерти візьмуться за його оцінювання. Обласна рада зобов`язала експертну групу провести оцінку до 15 вересня, що, власне, і непокоїть пана Віктора:

- За 25 днів нереально оцінити наш аеропорт. Для цього потрібно значно більше часу, адже варто брати до уваги абсолютно все: визначати ціну посадкових смуг, обслуговування, терміналів тощо. По суті, оцінюється бізнес, а не просто приміщення. Тому навіть не знаю, як вони будуть працювати у такі стислі терміни.

Віктор Якобчук переконаний, що після продажу він позбудеться своєї посади, саме тому поводиться спокійно та виважено.

- Хочу добросовісно, до кінця виконати свої директорські обов`язки, - каже він, - найбільше мене непокоїть, щоб новий власник не змінив профіль підприємства. Бо навіть незважаючи на записану в рішенні обласної ради умову зберегти профіль і розвивати аеропорт, є більше десятка шляхів, як це рішення обійти і просто використати 166 гектарів землі, що належить підприємству, в чиїхось бізнесових інтересах.

За словами Віктора Якобчука, нині є кілька зацікавлених у купівлі аеропорту компаній, серед яких є як іноземні, так і вітчизняні. Однак остаточно про можливих покупців стане відомо лише після проведення експертної оцінки і визначення вартості підприємства.

Денис Булгак «Рівне вечірнє»

ПОПЕРЕДНІ КОМЕНТАРІ
11:18Італійcьких дорожників на Рівненщині міліція сприймає як бандитів
11:36Кушнарьов запросив Мороза на роботу в Адміністрацію Президента
09:45Протистояння чи компроміс?
11:14Собачий притулок просить допомогти
09:59Як попередити повінь без грошей?
14:40З 13 серпня у Рівному розпочне свою роботу Міжнародний комітет із захисту прав людини
09:04У Рівненській облраді спрацювали таємні політичні домовленості?
09:06Дешевої курятини від Тимошенко у Рівному немає, рівняням продають донецьке м`ясо
11:39Крока — старий-новий заступник
12:24У «ніжках Юлі» Матчук сумнівається
08:30Рівненська молодь тусувалася на “Духовці”
10:59Олександр Данильчук підтвердив факт політичних репресій в Рівненській облраді
ПОШУК:  
Шукати:
в інформаційній базі
в новинах
За умови повного або часткового відтворення посилання на Rivne.com.ua є обов'язковим. Передрук, копіювання або відтворення інформації, що містить посилання на агентство "Українські Новини", у якому-небудь виді строго заборонений. Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і відповідальності за авторські матеріали не несе.
Розміщено в Україні bigmir)net TOP 100