регіональний портал РІВНЕ
Новини  |   Коментарі  |   Статті  |   Афіша  |   Довідка  |   Форум
ПОШУК:
РЕКЛАМА


КОМЕНТАРІ
У Рівному унікальну книгу побажань «За що я люблю Рівне…» передали в краєзнавчий музей
01 вересня 2008 16:04

Урочиста передача книги „За що я люблю місто Рівне” владі відбулася на майдані Незалежності в день святкування 725 річниці обласного центру.

Водночас організатори акції — Видавничий Дім „ОГО” та страхова компанія „Універсальна” нагородили автора найкращого запису. 


 Книгу „За що я люблю місто Рівне” створили три місяці тому. Протягом цього часу рівняни мали змогу висловити свої почуття до рідного міста. До кінця акції зібралося майже півтисячі записів.

— Це унікальне видання, в якому кожен бажаючий зміг залишити своє враження про Рівне, — наголосив головний редактор Видавничого Дому „ОГО” Віталій ГОЛУБЄВ. — Книга ще незакінчена, а тому в ній можна поставити автограф. 


„За що я люблю місто Рівне” віднині зберігатиметься в Рівненському обласному краєзнавчому музеї. Саме там можна прочитати запис переможця акції — студентки Національного університету водного господарства та природокористування Катерини БАРДІНОЇ:

— Перемога мене не здивувала, бо просто її не очікувала. Я від щирого серця залишила запис у книзі, аби зробити свій внесок у розвиток Рівного.


Заступник директора Рівненської філії ВАТ „СК Універсальна” Аліна БАРАБАШ подарувала переможцю приз — цифровий фотоапарат:

— Страхова компанія „Універсальна” завжди рада долучатися до різних соціальних проектів. Акцією „За я люблю місто Рівне” ми зробили невеликий вклад до відзначення 725-річчя міста.


Володимир Миколайчук «ОГО»

ПОПЕРЕДНІ КОМЕНТАРІ
07:30Заборонено продаж спиртних напоїв у Рівному
09:42Проходи на ринках «розчищатиме» податкова
12:05«Школа універсального журналіста»: навчання успішно триває!
12:29Турецька фірма запустить у Корці асфальтний завод
09:57Потап та Настя Каменських розіграють у Рівному автомобіль
09:30Комунальні борги з рівнян вибиватиме спеціальна агенція
11:12Житло біля Несвицької ще не розкупили
10:07Почім аеропорт?
11:18Італійcьких дорожників на Рівненщині міліція сприймає як бандитів
11:36Кушнарьов запросив Мороза на роботу в Адміністрацію Президента
09:45Протистояння чи компроміс?
11:14Собачий притулок просить допомогти
ПОШУК:  
Шукати:
в інформаційній базі
в новинах
За умови повного або часткового відтворення посилання на Rivne.com.ua є обов'язковим. Передрук, копіювання або відтворення інформації, що містить посилання на агентство "Українські Новини", у якому-небудь виді строго заборонений. Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і відповідальності за авторські матеріали не несе.
Розміщено в Україні bigmir)net TOP 100