Новини

“Пульсар” у Харкові переміг “Політехнік”

<P>Два напружених виїзних матчі протягом трьох днів провів рівненський “Пульсар” наприкінці минулого тижня. Спочатку рівняни у Харкові перемогли “Політехнік”, а згодом з різницею лише в одне очко поступилися СК “Маріуполь”.
<P>У харківському матчі сили суперників виявилися настільки рівними, що їм не вистачило основного часу, аби з’ясувати: хто сильніший. У овертаймі ж краще виглядали рівняни, які протягом останньої хвилини доданого часу набрали 11 очок, й здобули перемогу в нелегкій грі — 89:82.
<P>Найрезультативнішими у “Пульсара” стали Андрій Артимович та Вадим Река, котрі принесли своїй команді по 18 очок.
<BR>У Маріуполі баскетболісти “Пульсара” довгий час вели у рахунку. За хвилину до фінальної сирени наша команда була попереду з різницею у шість очок. На жаль, протягом останніх секунд рівняни розгубили усю свою перевагу, й у підсумку поступилися — 54:55. Кращими у “Пульсара” були: Анатолій Дубнюк — 13 очок, Андрій Артимович та В’ячеслав Ковалевський — по 12.
<P>Сьогодні, 25 травня, “Пульсар” у Львові проведе чи не найважливіший свій матч у сезоні. Його суперником буде “Львівська політехніка”. До речі, рівненська та львівська команди мають зараз однакову кількість очок, й ведуть між собою відчайдушну боротьбу за збереження прописки у Суперлізі на наступний сезон.