Громадяни діють Новини

Активісти з Рівненщини і Волині вчилися готувати конкурентні громадські проекти

Як правильно готувати якісні проекти, які вирішуватимуть актуальні соціальні проблеми і матимуть високі шанси бути підтриманими різними донорськими структурами, вивчали громадські активісти під час тренінгів у Рівному.

Так, 20 грудня на тренінгу «Методологія та практика розробки ефективних громадських проектів» його учасники розглянули основні тенденції та пріоритети донорських організацій, методологічні вимоги та правила підготовки, практичні підходи до підвищення конкурентності та спроможності якісної реалізації, комунікаційну та інформаційну діяльність у рамках проекту, залучення цільових аудиторій тощо.

А вже наступного дня активісти застосовували отримані знання на практиці під час тренінгу-практикуму. Тобто, працювали над розробкою проектів до конкретних донорських організацій, державних чи міжнародних проектів та/чи програм на основі обраних ними тем, пріоритетів та можливих донорів. Зокрема, допомогою тренерів і самостійно формулювали проблему, мету, завдання, планували заходи. Але чи не найбільше цікавило присутніх, як потрібно розробляти бюджет проекту.

Навчання проводили досвідчені тренери та фахівці з багаторічним досвідом проектної та професійної діяльності: Руслана Стасюк, тренерка, експертка з проектної діяльності, виконавча директорка «Волинського ресурсного центру»; Олексій Горецький, тренер, директор РОГО «Комітет виборців України»; Святослав Дубов, фахівець з інформаційної діяльності та комунікацій, керівник інформаційного відділу Рівненського КВУ.

В заходах взяло участь 23 активісти з Рівного, Луцька, а також Березнівського, Дубенського, Костопільського, Острозького, Рівненського районів Рівненської області.

Тренінги були організовані РОГО «Комітет виборців України» спільно з управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської облдержадміністрації в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу, та Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Рівненській області на 2017-2021 роки.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса