Громадяни діють Новини

Близько тисячі справ має розглянути новий суддя Радивилівського районного суду

Дмитро Мельник

962 справи надійшло і відповідно залишалися нерозглянутими в Радивилівському районному суді в період з 22 вересня 2016 року по 7 серпня 2017 року (дня, коли Указом Президента України перевели шляхом відрядження строком до шести місяців суддю Демидівського районного суду Рівненської області Мельника Дмитра Васильовича на роботу на посаді судді Радивилівського районного суду).

З них:

– 565 справ про притягнення до адміністративної відповідальності;

– 375 справ в порядку цивільного судочинства;

– 22 справи в порядку адміністративного судочинства.

Про це повідомив РОГО «Комітет виборців України» керівник апарату Радивилівського районного суду Юрій Мартин.

Тож Рівненський КВУ сподівається, що така суттєва кількість справ не стане на заваді кваліфікованого та справедливого їх розгляду і бажає Дмитру Васильовичу сил та наснаги при виконанні своїх нових обов’язків.

Голова Апеляційного суду Рівненської області Олег Полюхович під час знайомства працівників Радивилівського районного суду з Дмитром Мельником, зокрема, висловив упевненість, що громадяни, які вже звернулися і які прийдуть до цього суду зі спірними питаннями, зможуть їх вирішити у найближчі строки та у відповідності до діючого законодавства. А Апеляційний суд, у свою чергу, допомагатиме, аби в місцевих загальних судах Рівненської області справи розглядались вчасно, безсторонньо і справедливо. Про це повідомила Прес-служба Апеляційного суду Рівненської області.

 

Довідково:

Мельник Дмитро Васильович народився 8 листопада 1968 року.

Трудову діяльність розпочав у 1988 році.

У 1988-1990 роках проходив строкову службу у Збройних силах СРСР.

Має вищу юридичну освіту. У 1996 році закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого.

3 серпня 1996 року по грудень 1997 року працював слідчим прокуратури Тростянецького району. 3 грудня 1997 року по травень 1999 року працював старшим слідчим у тій же прокуратурі.

З червня 1999 року по березень 2000 року перебував на посаді помічника Дубенського міжрайонного прокурора Рівненської області. З березня до травня 2000 року працював помічником прокурора Рівненської області з кадрових питань.

З травня 2000 по червень 2000 року працював на посаді старшого слідчого відділу прокуратури Рівненської області. Після цього до червня 2002 року працював Млинівським міжрайонним прокурором Рівненської області.

З лютого 2002 року по червень 2002 року працював начальником відділу нагляду за виконанням законів спецпідрозділами та іншими державними органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Рівненської області.

У період з вересня 2003 року по жовтень 2013 року займався підприємницькою діяльністю щодо надання юридичних та адвокатських послуг.

Указом Президента України № 570/2013 від 18.10.2013 року «Про призначення суддів» призначений суддею Демидівського районного суду Рівненської області строком на п’ять років.

З 1 листопада 2013 року зарахований в штат Демидівського районного суду Рівненської області на посаду судді.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса