Новини

«Бурштиновий» зампрокурора Рівненщини хоче поновитись на посаді

7 жовтня у Рівненському окружному суді екс-заструпник прокурора Рівненської області Андрій Боровик намагатиметься повернути посаду через суд, пише “4Влада“.

Про це відомо із офіційного веб-порталу «Судова влада України».

Судитиметься Боровик з Генеральною прокуратурою України, яка 27 липня звільнила його з посади та з органів прокуратури «за вчинення ганебного вчинку».

Третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача є прокуратура Рівненської області.

Суддя – Юрій Гломб. Засідання розпочнеться о 15:30. 

Наразі Андрій Боровик досі під вартою. 10 жовтня відбудеться судове засідання щодо продовження терміну його утримання.

Нагадаємо, Андрія Боровика підозрюють в організації злочинного угрупування по незаконному видобутку бурштину на Рівненщині.

Йому повідомили про підозру у вчиненні низки злочинів, серед яких  хабарництво, створення злочинної організації тощо. Він є першим прокурором, звільненим у ході операції «Бурштин» на Рівненщині, після якої змінили керівний склад прокуратури Рівненської області. 

4 липня Андрія Боровика затримували у його робочому кабінеті. Провівши обшук там, силовики повезли ще тоді заступника прокурора у Київ, де обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 10 млн. Наразі триває досудове розслідування.

У нього вдома знайшли колекцію годинників яка нараховує 12 годинників, вартість ексклюзивних, не подарункових годинників  оцінюють у близько 900 тисяч доларів США. Віж стверджував, що це підробки.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса