Новини

Бійка у Вараші (відео)

У мережі Інтернет з’явилось відео бійки, яка ймовірно стала однією з першопричин конфлікту у місті Вараш. Який згодом закінчився стріляниною, пише “Четверта Влада“.

На відео видно, як позашляховик та автомобіль «Лексус» заблокували таксі. Одного з пасажирів якого побили. На відео можна роздивитись номери автомобілів. Це саме ті, які зображені розбитими на фото з місця перестрілки.

За інформацією, яку подає сайт 34400.net, розбірки продовжилися у ресторані «Маєток». Коли стемніло, агресивно налаштований натовп перейшов до більш активних дій.

Відео сайту 34400.net

– Я не була очевидцем початку подій. Натовп людей і постріли – це все,що я встигла побачити. За словами гостей весілля виник конфлікт між мешканцями міста Кузнецовськ і села Воронки, яких називали янтарщиками. Всі ці подї відбувались приблизно з 9 годин вечора до 2 години ночі, – розповіла мешканка Вараша Катерина Соболєва журналістці «Четвертої влади».

За інформацією поліцейських, у результаті сутички пошкоджено автомобіль «Mersedez E 320», який був припаркований поблизу розважального закладу. Наразі за медичною допомогою ніхто з її учасників не звертався.

 

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса