Громадяни діють

Вебінар «Правові аспекти укладення договорів у діяльності ОГС»

Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України» спільно з управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської облдержадміністрації запрошує активістів громадських об’єднань до участі у вебінарі «Правові аспекти укладення договорів у діяльності ОГС».

У програмі вебінару:

  • Загальні вимоги до укладення договорів у діяльності ОГС.
  • Порядок укладення договорів щодо закупівлі товарів.
  • Вимоги до договорів про надання послуг.
  • Договір позички та договір оренди: можливості використання у діяльності ОГС.
  • Наслідки недотримання вимог при укладенні договорів.

Під час вебінару буде розглянуто: правила укладення договорів у діяльності ОГС з різними контрагентами, обов’язкові та необов’язкові положення договорів, правила належного оформлення документів, які підтверджують виконання зобов’язань за договорами, інше.

Просимо усіх бажаючих не пізніше 9 жовтня (включно) зареєструватися за посиланням.

Захід відбудеться 10 жовтня 2017 року о 12:00.

Посилання на вебінар буде надіслане всім зареєстрованим учасникам на вказану при реєстрації адресу електронної пошти за декілька годин до початку заходу.

Вебінар «Правові аспекти укладення договорів у діяльності ОГС» проводиться в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу та реалізації Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Рівненській області на 2017-2021 роки.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса