Новини

Вирубані ліси Рівненщини, хто відповідатиме?

Про те, що в Україні, і на Рівненщині зокрема, ліс приносить чимало прибутку знають мабуть усі. Так само й знають те, що значна частина цього прибутку осідають не в  бюджеті держави, а в кишенях лісових чиновників. Щоб переконатись у цьому варто просто подивитись на чому приїздять на сесію обласної чи районних рад депутати-лісники, пише “Все“.

Так вже склалось, що у місцевих представницьких органах лісове лобі має, м’яко кажучи, чимале представництво. Але одна справа здогадуватись про масштаби вирубки лісів, а зовсім інша – бачити це. Схоже правоохоронним органам та прокуратурі Рівненської області, як то кажуть: позасліплювало. Якихось гучних справ пов’язаних з корупцією та зловживаннями в лісовому господарстві не чути.

Зате от побачити вже можна. Колишній депутат Рівненської облради Олексій Кособуцький виклав на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» фото, зроблені під час польоту на планері у Гощанському районі.

«Так сьогодні виглядають вирубки лісу біля села Матіївка, Гощанського району,Рівненської області». – написав Олексій Кособіцький на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

kosobutskiy_lis_2

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса