Новини

В області виявили черговий випадок сказу

Минулого тижня у Гощанському районі в селі Рясники виявили лисицю, яка нападала на домашню птицю, пише “РадіоТрек“. Місцеві мешканці тварину знищили, а ветеринари підтвердили, що тварина хвора на сказ, розповідає представник прес-служби ДСНС Рівненщини Дмитро Мельник:

– В Службу державної ветмедицини Гощанського району надійшло повідомлення про виявлену лисицю в селі Рясники, яка  нападала на домашню птицю. Лисицю місцеві жителі знищили. Ветеринарні спеціалісти відібрали матеріал від трупа лисиці та направили у Рівненську регіональну державну лабораторію ветмедицини, де експертиза встановила захворювання лисиці на сказ. Труп лисиці спалено. Проводиться вивчення можливих контактів хворої лисиці з людьми та тваринами.

Тим часом, готується засідання штабу при Гощанській райдержадміністрації щодо введення карантинних обмежень. Нагадаємо, на Гощанщині це вже не перший випадок виявлення сказу цього року. У червні медики не змогли врятувати життя 49-річної жительки села Бабин, в неї була остання стадія захворювання на сказ. А на початку липня скажений кіт покусав рівнянку.

Разом з тим, медики стверджують, що епідемія сказу Рівному не загрожує.

Згідно із довідкою, розміщеною на сайті ДСНС, цього року на Рівненщині зафіксовано вже 13 випадків смертельної хвороби.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса