Новини

В Острозі покажуть «Зворотний бік усього»

Відкритий показ фільму «Зворотний бік усього» в рамках 15-ого Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA проведуть 12 грудня в Острозі.

Зачинені двері у белградській квартирі відділяли одну родину від її минулого протягом більш ніж 70 років – йдеться в анотації до стрічки. Коли режисерка починає інтимну розмову зі своєю матір’ю, політична лінія розколу, що проходить по їхньому дому, оприявнює сім’ю та країну, яку переслідує її історія. Хроніки родини у Сербії перетворюються на яскравий портрет активіста в часи великих заворушень, піднімаючи питання про обов’язок кожного покоління боротися за своє майбутнє.

Кінопоказ відбудеться в Національному університеті «Острозька академія» за адресою: м. Острог, вул. Семінарська, 2, аудиторія П-5.

Початок – о 15:30.

Запрошуємо всіх зацікавлених на перегляд фільму. Вхід – вільний.

Цей показ стане завершальним у рамках цьогорічного фестивалю на Рівненщині.

Регіональним координатором 15-ого Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Рівненській області є РОГО «Комітет виборців України».

Фестиваль – неполітичний і некомерційний.

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства США в Україні та програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса