Громадяни діють

В Рівному обговорять питання поліпшення комунікації місцевої влади і партій з виборцями

В п’ятницю, 5 травня, відбудеться обговорення питань співпраці Рівненської міської ради, місцевих осередків політичних партій та громадських об’єднань щодо поліпшення умов для організації роботи депутатів Рівнеради з виборцями та розвитку інших форм громадської взаємодії в Рівному.

Зокрема, під час заходу обговорюватиметься питання можливості створення і функціонування «громадського центру» для сприяння в організації роботи політичних партій з виборцями, проведення публічних і навчальних заходів для членів партій, а також різних активностей організаціями громадянського суспільства, в тому числі щодо більш якісного вироблення рішень органів місцевого самоврядування міста Рівного.

Також на заході буде представлений та обговорений проект Меморандуму щодо такої співпраці і подальших кроків щодо реалізації окреслених завдань.

До участі запрошуються представники політичних партій, місцевої влади, ЗМІ та громадськості.

Спікери:

Сергій Паладійчук, секретар Рівненської міської ради;

Олексій Горецький, директор РОГО «Комітет виборців України».

Громадське обговорення буде проведене 5 травня 2017 року в Рівненському будинку вчених (м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 17, 2-ий поверх) і розпочнеться о 10:30.

Захід відбудеться в рамках проекту «Моніторинг прозорості надання державної підтримки політичним партіям», який реалізовується ВГО «Комітет виборців України» у співпраці з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин та за фінансової підтримки Уряду Канади.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса