Громадяни діють

В Рівному обговорять, як протидіяти політичній корупції

В середу, 1 березня, в Рівному відбудеться круглий стіл «Як протидіяти політичній корупції: рецепт змін від КВУ», організований РОГО «Комітет виборців України».

Зокрема, під час заходу експерти КВУ представлять результати моніторингу щодо оренди політичними партіями комунальної власності на Рівненщині. Будуть обговорені пропозиції щодо вдосконалення механізмів, які сприятимуть прозорому та чесному розподілу комунального майна між різними політичними партіями.

Також експерти ознайомлять учасників заходу із законопроектом, розробленим спільно КВУ із народними депутатами, який стосується використання партіями коштів, отриманих із Державного бюджету України на фінансування їх статутної діяльності. Проект закону визначає, на що партії можуть витрачати бюджетні кошти, встановлює відповідальність за нецільове використання коштів і пропонує на законодавчому рівні визначити частку коштів, яку партії мають спрямувати на розвиток їх місцевих осередків.

Круглий стіл буде проведений 1 березня 2017 року в Рівненському будинку вчених (м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 17, 2-ий поверх) і розпочнеться об 11:00.

До участі запрошуються представники політичних партій, місцевої влади, ЗМІ та громадськості.

Захід відбудеться в рамках проекту «Моніторинг прозорості надання державної підтримки політичним партіям», який реалізовується ВГО «Комітет виборців України» у співпраці з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин та за фінансової підтримки Уряду Канади.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса