Громадяни діють Новини

В Рівному проведуть тренінг-презентацію з організаційного розвитку для громадських активістів

Як, маючи однодумців, які хочуть впроваджувати позитивні зміни в своїй громаді, ефективно реалізовувати свої ідеї? Як цю групу людей перетворити в потужну громадську організацію і чому це варто робити? Як і чому громадським активістам потрібно працювати над своїм розвитком, аби ефективніше реалізовувати свої проекти?

Відповіді на ці та інші питання можна буде отримати від час тренінгу-презентації «Організаційний розвиток – основа успішності та конкурентності ОГС», який відбудеться в Рівному в четвер, 2 листопада.

Зокрема, під час цього заходу переможці двох конкурсів проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» з Рівненщини та Волині поділяться своїм практичним досвідом впровадження окремих аспектів організаційного розвитку в своїх організаціях та ініціативних групах. Окремо про свій досвід у цій сфері розкажуть і представники організації-хабу в Рівненській області – РОГО «Комітет виборців України».

Також на тренінгу презентують посібник «Про організаційний розвиток простою мовою», виданий проектом Програми розвитку ООН в Україні «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні».

Крім того, учасники заходу візьмуть участь в обговоренні «Курсу з організаційного зростання» для ОГС та ініціативних груп, висловлять свої пропозиції щодо бачення, потреб та подальших кроків.

Запрошуємо до участі представників громадських об’єднань, ініціативних груп та ЗМІ.

Для участі в тренінгу-презентації потрібно заповнити анкету за посиланням.

Крайній термін подання заявок на участь у заході – середа, 1 листопада, до 15:00.

Детальна програма та логістика надсилатиметься зареєстрованим учасникам.

Участь у тренінгу – безкоштовна. Організатори забезпечують проїзд та харчування, а також навчальні матеріали.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса