Коментарі Новини

Головою міського суду у Рівному обрали Петра Денисюка

У Рівному щойно завершилися збори суддів, на яких таємним голосуванням визначали, хто буде наступним після Миколи Герасимчука головою міського суду, пише “Чарівне“.

Коли ж оголосили лише одну кандидатуру – одіозного судді Петра Денисюка, виникла суперечка. Найголосніше виступала активістка Любов Українчук. Погрожувала навіть перекрити трасу Київ-Чоп.

Окрім цього виступала громадська діячка Людмила Голубінська, яка заявила, що Петро Денисюк не може бути головою міського суду, бо це викличе скандал.

– Він написав у документах про ДТП, учасником якої був, що він безробітний. І ви хочете таку людину обрати? Цю особу знають за роботою – 14 років розглядалася справа. Про це знають у Європі. Якщо така особа буде, то це буде скандал на всю Європу. Ви пам’ятаєте ці репортажі, які робив «Люстратор», ви пам’ятаєте свиней та худобу, які він вирощує?– каже Голубінська.

– У міському суді заздалегідь відбувається обговорення, кого обрати головою суду. У всіх цивілізованих країнах – дві, три пропозиції. Я проти, – сказав  рівнянин Іван Нечипорук.

– Ви бачте, ми дуже відкриті. Ми тихенько не зібралися, – наголосив суддя Мар’ян Головчак.

Як не вимагали активісти внести інші кандидатури та як не чинили тиск, окрім Петра Денисюка, інших претендентів не було. Це викликало бурхливу реакцію в тієї ж Любові Українчук, яку намагалися заспокоїти. Вона заявила, що судді є боягузами. Увійшли люди та прокричали «Ганьба».

Однак, на загальний результат це не вплинуло. Головою міського суду обрано Петра Денисюка – за 12 голосів, проти – 11. Петро Денисюк подякував колегам за довіру.

Ця посада є чисто номінальною, але мені приємно, що ви обрали мене знову, – зазначив він.

Звинувачення пані Голубінської він назвав «замовними».

Нагадаємо, Петро Денисюк часто потрапляв на шпальти газет та ставав героєм розслідувань. Журналісти неодноразово викривали факти його зловживань.

Взяти хоча б декларацію про доходи судді за 2014 рік. За нею у пана Денисюка немає ні автомобілів, ні житла. Хоча суддю бачили щонайменше за кермом двох різних «Мерседесів». Окрім того, у реєстрі речових прав зазначено, що у власності судді — будинок на вулиці Вишневій у Рівному, офіційно ж пан Денисюк зареєстрований на вулиці Новій у селі Колоденка, хоча селяни кажуть, що там він не живе, – цитує «РВ» журналіста Володимира Тимофійчука.

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса