Громадяни діють Новини

Громадськість Рівненщини відгукнулась на ініціативу Рівненського регіонального порталу

Партнерство з громадськими організаціями в дії
Партнерство з громадськими організаціями в дії

Станом на 6.02.2017 до нашої ініціативи “Рівняни для Рівнян” долучилися одна громадська організація: Рівненська обласна громадська організація “Комітет виборців України” та одна спільнота громадських активістів: ГО “Психологічна служба Євромайдану”. Ми щиро раді вітати представників вказаних структур у нашій редакції та переконані, що за двома першопрохідцями підтягнуться й решта дієвих громадян Рівненщини.

Нагадаємо, що в кінці минулого тижня, адміністрація Rivne.com.ua оголосила про свою готовність надати можливість всім активістам рівненського регіону повідомляти про свою роботу, анонсувати акції та звертатися до українців публічно абсолютно безкоштовно та в онлайн-режимі на сторінках порталу. Дана пропозиція передбачає можливість доступу в адміністративну частину порталу напряму всім людям, яких в ЗМІ називають активістами, громадськими діячами, небайдужими українцями, волонтерами.

Для того, аби отримати доступ, варто лише заповнити невеличку форму та підтвердити, що Ви представляєте дійсно дієву структуру, саме так, як це вже зробили перші партнери регіонального порталу Rivne.com.ua

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса