Новини

Дитині підкинули м’яку іграшку із гранатою всередині

У смт Квасилів Рівненської області у двір приватного будинку підкинули м’яку іграшку, всередині якої була граната РГД-5. Про це повідомляє прес-служба управління Національної поліції Рівненщини, пише “Новинарня

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 (“незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами”) Кримінального кодексу України.

“Чи є бойовою знайдена граната, будуть встановлювати співробітники Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС під час проведення експертизи”, – сказав начальник районного відділення поліції Володимир Рой.

Господар будинку не знає, хто міг підкинути гранату. Поліцейські проводять слідчі та розшукові заходи з метою встановлення осіб, які можуть бути до цього причетні.

“.

Зазначається, що 53-річний господар проживає в будинку разом із дружиною, дочкою та 6-річним онуком.
Коли чоловік уранці вийшов у двір, побачив м’яку іграшку у формі півника, підняв її, поклав у віддалене місце. Пізніше при зустрічі з товаришем він розповів про іграшку. У розмові власник будинку згадав, що іграшка на диво була важкою. Чоловіки вирішили її розрізати і знайшли всередині гранату. На місце викликали поліцію.

Правоохоронці підтвердили, що за зовнішніми ознаками предмет дійсно схожий на споряджену гранату РГД-5. Фахівці-вибухотехніки розрядили гранату і відключили запал від корпусу.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса