Коментарі Новини

Експерт прокоментував декларації чиновників

Анатолій Стоян, представник дніпропетровської громадської організації «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» сьогодні у Рівному розповів про результати моніторингу декларацій місцевих чиновників за 2015 рік, пише “Голосно“.

– Найбільше мільйонерів серед фіскальників. До прикладу, Дмитро Зайцев, начальник ГУ ДФС в Рівненській області та його члени сім’ї, які володіють 1,338 мільйонів гривень. Натомість міський голова Рівного запасся не грішми, а земельними ділянками. У його членів сім’ї понад 72 тисячі квадратних метрів землі. Та рекорд по земельній власності на Рівненщині встановила суддя Рівненського окружного адміністративного суду Тамара Комшелюк – має 300 170 кв.м. землі,  – розповів Анатолій Стоян.

Серед мільйонерів також – Олексій Муляренко, голова Рівненської ОДА – 1,156 млн.грн. та Вадим Торчинюк, суддя Господарського суду Рівненської області – 1,039 млн.грн.

Також експерт НГО «ДОГО ДКЕЦРП» Анатолій СтоянДекларація зазначив що декларація  голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка заповнена недобросовісно, пише “ЧаРівне”.

У своїй декларації Олексій Муляренко серед іншого зазначив п`ять автівок: «Побєда» 1953 року, «Peugeot G5» 1992 року, «Citroen C25» 1993 року, ВАЗ-2104 1988/98 року та «Toyota Highlander», 2011 року.

– До нього є питання, оскільки недобросовісно заповнював декларацію. Не відомо, якого року ВАЗ 2104. Є ймовірність, що він не власноручно заповнював декларацію або на посаді секретаря Рівнеради, або на посаді голови ОДА. Також вказав різний рік випуску невідомої ВАЗ 2104. На посаді секретаря – це 1988 рік, а на посаді голови – 1998 року. Поки до нього все, – каже Стоян.

Крім того, як пише “Колона“, голова Рівненської ОДА «приховав» статутний капітал власного підприємства, проте назвав це “помилкою кадрової служби”.

Ознайомитися з повною декларацією Олексія Муляренка можна за посиланням.

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса