Новини

Екс начальник поліції Сарненщини атестували незаконно

Виявляється, поновленого на посаді начальника поліції Сарненщини Ігоря Харитонова, якого судять через втручання у роботу підлеглих, атестували незаконно. Більше того, поліція не мала права визнавати його поліцейським, який має пройти атестацію, пише “4Влада“.

Про це йдеться у постанові Житомирського окружного адмінсуду від 18 жовтня.

Тиждень тому Ігор Харитонов виграв суд у Головного управління нацполіції Рівненщини, Атестаційної комісії №1, яка 11 травня 2015-го  його звільнила з висновком «4 – займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність».

Через суд посаду він повертає вдруге. Першого разу його звільнили через випадок, що трапився у березні, коли він по телефону у грубій формі наказував підлеглим не перешкоджати бурштиновидобутку. Втім апеляція повернула йому посаду.

18 жовтня суддя Житомирського окружного адмінсуду Сергій Черноліхов постановив задовольнити позовні вимоги Харитонова. Ось про що йдеться в постанові:

«Визнати протиправними дії Головного управління Національної поліції в Рівненській області щодо визнання начальника Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області ОСОБА_1 (Ігоря Харитонова) поліцейським, що підлягає атестуванню, та включення начальника Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області ОСОБА_1 до списку поліцейських, які підлягають атестуванню на підставі наказу Головного управління Національної поліції в Рівненській області від 26 січня 2016 року №16 “Про організацію проведення атестування особового складу Головного управління Національної поліції в Рівненській області», – йдеться у постанові.

Також суд визнав протиправним проведення проведення ГУНП в Рівненській області атестації Харитонова на підставі наказу управління.

Так само суд визнав протиправним і скасував висновок Атестаційної комісії №1, який став підставою для звільнення Харитонова.

Протиправним визнали і скасували наказ Головного управління Національної поліції в Рівненській області №101 о/с від 10 травня про звільнення Ігоря Харитонова за пунктом 5 частини 1 ст.77 Закону України «Про Національну поліцію».

Окрім поновлення на посаді начальника Сарненської поліції, Ігор Харитонов отримає від ГУНП грошове забезпечення за час вимушеного прогулу з 20 травня по 18 жовтня включно, у розмірі 29 тисяч 528 гривні 72 копійки. Виплатити зарплану за один місяць (8 тисяч 660 гривень) поновленому начальнику суд сказав негайно.

Наразі Ігор Харитонов – начальник поліції. Але все може змінити апеляція, яку обіцяє подати ГУНП у Рівненській області на постанову Житомирського окружного адмінсуду.

Нагадаємо, що сьогодні Сарненський райсуд вкотре, після виграної прокуратурою апеляції, розглядає справу  Ігоря Харитонова. Його судять через втручання у роботу підлеглих.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса