Новини

Підозрюваний у кришуванні бурштинокопачів, спробує поновитися на посаді начальника поліції

Сьогодня, 12 липня, екс-начальник Сарненського відділу поліції Ігор Харитонов оскаржуватиме своє звільнення через атестацію. Позов розглядатиметься у Житомирському окружному адмінсуді об 11.00. Екс-поліцейський хоче визнати рішення про своє звільнення незаконним, скасувати його, поновитися на посаді та зобов`язати виплатити грошову компенсацію, пише “Четверта Влада”.

Позов розглядатиметься за участі суддів С.Черноліхова, М.Нагірняка, О.Капинос.

Майстер-клас спілкування з підлеглими Ігоря Харитонова облетів чимало центральних телеканалів. Він став одним з епізодів, через які поліцейському потім оголосили про підозру у втручанні в діяльність працівника правоохоронного органу, використовуючи службове становище. В народі кажуть просто – кришував бурштиновидобуток.

Один із підлеглих пана Харитонова на камеру розповів, як керівник забороняв протидіяти бурштиновидобутку. При цьому накази пан Харитонов видавав у формі нецензурної лайки.

Наразі Ігор Харитонов звільнений з лав поліції, за результатами атестації поліцейських. Водночас суд відмінив йому «домашній арешт», на якому наполягала прокуратура.

Ігор Харитонов із дружиною на двох за останні п`ять років задекларували близько 325 тисяч гривень сукупного доходу. Щороку, окрім 2015-го, разом із зарплатою вони декларують від 3 до 7 тисяч гривень на рік матеріальної допомоги на двох.

Приблизно на 340 тисяч гривень, якщо вірити задекларованим і ринковим цінам, Харитонови здійснили і придбань протягом останніх п`яти років.

(Декларації за 20152014201320122011 роки)

Декларація Харитонов 2015

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса