Новини

Екс-начальник Сарненського райвідділу Ігор Харитонов поновився на посаді

Він кричав на підлеглих, називав «щєнками» та вимагав через 5 хвилин бути біля відділу. Бо підлеглі викрили у лісі помпи та бурштинокопачів. За це начальника Сарненського райвідділу Ігоря Харитонова намагалися притягнути до відповідальності – провадження триває. Звільнили вдруге – за висновком атестаційної комісії. Втім не на довго, пише “4 Влада”.

Про поновлення службовця написала у своєму фейсбуці журналістка Інна Білецька.

Інформацію про поновлення «Четвертій владі» підтвердили у поліції.

– Тексту рішення ще немає – мотивації. Тобто ми самі поки не знаємо яка була мотивація. Але рішення прийнято, – повідомила начальниця юридичної служби ГУНП в Рівненській області Олена Брагіна.

На дзвінок «Четвертої влади» за номером Ігора Харитонова голос схожий на чоловічий сказав, що номером помилися.

За інформацією порталу «Судова влада» справа розглядалася сьогодні об 11 годині у Житомирському адміністративному окружному суді. Справу розглядала колегія суддів: Сергій Черноліхов, Микола Нагірняк та Оксана Капинос.

Суд вже вдруге повертає на роботу Ігоря Харитонова.

Нагадуємо, Ігор Харитонов став відомим після оприлюднення запису його розмови з підлеглими. Через такі дії екс-начальнику пред`явили звинувачення за ч. 2 ст. 343 ККУ – втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, вчинене службовою особою з використанням свого службового становища.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса