Новини

Екс – податківця суд визнав хабарником

Суддя сподівається що екс-начальник податкової ще не “кончений” і присуджує іспитовий вирок. Юрій Баранов котрого судили 3 роки у Здолбунові, нарешті отримав почесне звання хабарника, пише “ВСЕ“.

У Здолбунівському суді винесли вирок підозрюваному у хабарництві екс-начальнику місцевої податкової. Нагадаємо, 28 річного Юрія Баранова спіймали на хабарі у 20 тисяч гривень працівники УБОЗу у 2013 році. Всі ці роки тягнулась справа у суді. Податківець вигадав неймовірну історію про продаж СТО.  Нібито за неї і вимагав у підприємця гроші. Потім догадав, що гроші підкинула міліція під час затримання, а на оперативному відео видні не купюри що йому давав Святослав Клочок, а пачку кави з акцією. Яку міліція згодом вкрала, а гроші підсунула. Тому Баранов просив поновити його на посаді і визнати невинним.

cam00430

Все це суд визнав неправдивим і таким що вигадане звинуваченим. Юрія Баранова офіційно визнано хабарником. Йому присудили 5 років позбавлення волі але призначено 3 роки іспитовий строк без конфіскації майна.

Адвокат вийшов посміхаючись, як і сам Баранов. Прокурор був не такий веселий і зазначив що вивчить вирок і можливо подаватиме на апеляцію.

Суддя Мичка звернувся у завершальному слові до Баранова:
– Так довго вивчавши кримінальне провадження, суд дійшов до того висновку, що ви ще не кончений, скажем так, і у вас ще є можливість … стати на шлях нормальної людини.

На відео  вирок і повне завершальне слово судді:

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса