Статті

За що був звільнений “бурштиновий” прокурор?

Ще місяць тому прокуратура Рівненщини мала ось такий керівний склад. Зараз у області новий прокурор і заступники

За вчинення ганебного вчинку 27 липня Генеральна прокуратура України звільнила з посади та з органів прокуратури, затриманого через підозру в очоленні «бурштинового» угрупування, Андрія Боровика. 

Інформацію «Четвертій владі» підтвердили у прокуратурі Рівненської області.

Андрія Боровика з посади заступника прокурора Рівненської області Генеральна прокуратура звільнила  27 липня в порядку дисциплінарного статуту працівників прокуратури України за вчинення ганебного вчинку.

Колишній перший заступник Павло Романчук і два заступники прокурора Рівненської області Олександр Таргоній та Євген Рябий звільнені з адміністративних посад за власним бажанням 29 липня, але вони не звільнені з органів прокуратури та перебувають у розпорядженні прокурора області. Їх доля вирішується.

Відучора наказами Генерального прокурора України від 3 серпня призначено: старшого радника юстиції Ігоря Ольшанецького на посаду першого заступника прокурора Рівненської області; старшого радника юстиції Тараса Ільящука на посаду заступника прокурора Рівненської області; старшого радника юстиції Олександра Вороніна на посаду заступника прокурора Рівненської області. Сьогодні, наказом генпрокурора від 4 серпня, призначено Мирослава Пацкана на посаду заступника прокурора Рівненської області.

Нагадаємо, генеральний прокурор Юрій Луценко своїм наказом від 6 липня 2016 року звільнив з посади та з органів прокуратури вже екс-прокурора Рівненської області Анатолія Ковальчука. На його місце прийшов колишній львівський прокурор Євген Соболь.

Луценко анонсував звільнення Ковальчука та його заступників ще 4 липня, коли київські силовики  затримували заступника прокурора Рівненської області Андрія Боровика за підозрою у розкраданні вилученого бурштину.

Міністр МВС Авсен Аваков заявив, що правоохоронець підозрюється в очоленні злочинного угрупування, яке займалося не лише кришуванням бурштину, а й заміною вилученого на каміння нижчої якості та меншої фракції. Замінене, з його слів, реалізовувалось ними за кордон.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса