Коментарі Новини

Звільнений за керування напідпитку екс-поліцейський намагається поновитися на службі

6 липня 2016 року у Корці патрульні зупинили екс-даішника, а на той час інспектора з дорожного нагляду сектру превенції Корецького відділення Андрія Балабана. Поліцейські запідозрили, що водій може бути нетверезим. І їхні підозри виявилися немарними, пише “Четверта Влада“.

На відео видно, як інспектор довго безрезультатно вмовляє патрульних не складати протокол про порушення, відмовляється від медогляду та визнає, що випив дві пляшки пива.

За це дисциплінарне порушення у цьому ж місяці Андрія Балабана звільняють з посади. Однак екс-поліцейський із цим не згідний і нині просить суд визнати наказ про звільнення незаконним.

12 вересня відбулося судове засідання, на якому почали розглядати цю справу. Представниця звільненого поліцейського  Ірина Троцька стверджує, що висновок службового розслідування, яке проводило управління Нацполіції, складений із  порушеннями, і намагається посіяти сумніви у суду, що її довіритель був напідпитку.

– При складанні висновків службового розслідування та його проведенні не встановлювалися обставини, які можуть слугувати підтвердженням або спростуванням цих подій, – каже Ірина Троцька. – З тексту висновку незрозуміло, на підставі яких доказів члени комісії прийшли до висновку про перебування Андрія Балабана у стані алкогольного сп`яніння.

Детальніше – у відео:

У Нацполіції Рівненщини такі претензії позивача повністю заперечують. Службове розслідування щодо цих подій та звільнення Андрія Балабана вважають цілком обгрунтованим і законним.  Представниця ГУ Нацполіції Рівненщини Олена Брагіна нагадує, що службове розслідування встановило, що Андрій Балабан був п`яним за кермом та відмовився проходити медичнй огляд.

– За період проходження сужби в органах внутрішніх справ позивач вісім разів притягувався до дисциплінарної відповідальності, – додає її колега по представленню ГУ Нацполіції Тетяна Никитюк. – При цьому мав лише два заохочення, і ті в період навчання у вузі.

Детальніше – у відео:

Під завершення судового засідання Ірина Троцька позадавала кілька питань представницям ГУ Нацполіції

Потім суд оголосив перерву.

Наступне судове засідання має відбутися 29 вересня о 10.00. Під час нього планують вивчити докази, зокрема відео із місця події, а також опитати патрульних, які складали протокол. На засідання також має прийти і сам позивач-звільнений поліцейський Андрій Балабан.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса