Коментарі Новини

Зниження тарифів на комуналку не буде

Тимчасова комісія з питань аудиту комунальних тарифів у Рівному заслуховувала вчора представників підприємств, котрі надають рівнянам послуги з водо- та теплопостачання, пише “Чарівне“.

Зокрема, про результати засідання комісії повідомив на “ФБ-сторінці” експерт у сфері житлово-комунального господарства Сергій Пінчук:

Директор Рівнетеплоенерго озвучив ряд адміністративних заходів, завдяки яким тариф можна зменшити на 120-150 грн. на кожній гігакалорії, а це мінус 8-10 %.Впевнений, що це не межа – ми ще документів не бачили.  Заступник директора Рівнеоблводоканалу та його працівники одразу заявили, що зниження тарифу неможливе, а публічну інформацію будуть надавати тільки після погодження з облрадою. При цьому, усі понад 700 працівників щомісяця мають премію 25 %. І ніхто “внятно” не зміг пояснити, чому тариф для багатоквартирних будинків на 1,1 грн. вищий, ніж у приватному секторі. Усі озвучені складові такої різниці викликали відвертий подив і нерозуміння в учасників засідання комісії. Крім Hsdyjuj водоканал обслуговує села Гощанського, Рокитнівського, Рівненського та ін. районів, але тариф розраховують не на кожен населений пункт чи район окремо, а один однаковий для всіх незалежно від понесених затрат. Тобто, дайте покопатися в документах – знайдем резерви.

Директор ЕСКО-Рівне розповіла, що у них тариф ще не затверджено по новій ціні газу, але він буде суттєво нижчим, оскільки собівартість газу в тарифі у них 67 % проти 82 % в Рівнетеплоенерго. Основна причина – високий КПД обладнання – до 93 %, – пише Сергій Пінчук.

Нагадаємо, що у зв`язку із підвищенням тарифів, рівняни змушені оплачувати рахунки за воду та тепло, які найвищі в Україні.

Наступне засідання відбудеться 15 серпня, у  понеділок о 12:00.

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса