Новини

З Рівненського аеропорту планують відкриття авіарейсів до Любліна

Як повідомляє Depo.Львів. Рівненський аеропорт розглядає можливість відкриття регулярних рейсів до Любліна. Перший заступник голови Рівненської обласної ради Микола Драганчук вважає, що у цьому році для рівненського аеропорту складається добра кон’юнктура, адже ним цікавляться українські та польські перевізники.

Зокрема, український туроператор TPG у тісній співпраці з українською авіакомпанією Bravo Airways планує відкриття регулярного пасажирського авіарейсу за маршрутом Люблін-Рівне.

З 10 липня  здійснюються чартерні рейси з Рівненського летовища до Туреччини.

“Минулого тижня делегація нашого аеропорту із фахівцем з міжнародного співробітництва Ігорем Сєрих провели низку ділових зустрічей у Польщі. Відбулися результативні переговори з керівництвом Люблінського та двох Варшавських аеропортів – імені Фредеріка Шопена та Модлін. Було також досягнуто порозуміння з місцевою владою Любліна щодо відкриття рейсів. Поки що йдеться про два рейси на тиждень – у четвер та неділю до Любліна. Вартість квитка становитиме 20 – 50 євро. Тривалість перельоту – 40 хвилин”, – розповів  директор аеропорту Ігор Насинюк.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса