Новини

З Рівного відправився перший літак до Анталії

На цей момент перші пасажири з рівненського аеропорту вже, мабуть, прибули до Анталії, адже летіти з Рівного до Туреччини трохи більше двох годин, пише ЧаРівне.

Восьма ранку, 10 липня. Саме цей день анонсувався як початок регулярних пасажирських рейсів. 10 років аеропорт не приймав пасажирів. За словами директора комунального закладу Ігоря Насинюка, в цей час приймалися чартерні рейси, прилітали відомі політики – Юлія Тимошенко, наприклад. Проте відлік відновлення міжнародного пасажирського сполучення вважають сьогоднішній день.

IMG_0724

До аеропорту з`їхалися рівненські політики та чиновники. Були тут голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, його два заступники – Світлана Богатирчук-Кривко, Ігор Тимошенко, керівник апарату Рівненської ОДА Олександр Бірюков, заступник голови облради Олексій Бучинський, два колишні голови облради Олександр Корнійчук та Михайло Кириллов (якому директор аеропорту завжди дякує за сприяння у відновленні авіасполучень), начальник управління інфраструктури та промисловості ОДА Федір Мисюра та нардеп Юрій Вознюк, пізніше приїхав голова Рівненської РДА Володимир Пилипчук.

IMG_0730

Після урочистого перерізання стрічки пасажири пішли реєструватися. Працювало два пункти. Усього на першому літаку полетіло 160 людей. Рейси до Анталії відправлятимуть щотижня, у неділю, до середини вересня, переконує директор з авіаперевезень туроператора «TPG» Євгеній Щанкін. Переліт будуватиметься за наступним напрямком: Київ-Анталія, Анталія-Рівне, Рівне-Анталія, Анталія-Київ.

Рейс триватиме дві години. Що стосується ціни пакета, то вона конкурентна з Києвом, практично однакова, – додає Євгеній Щанкін. – Сьогоднішній поштовх, який відбудеться, має дати стимул місцевій владі звернути увагу на те, що аеропорт може функціонувати в куди більшому режимі.

IMG_0728

Перші пасажири надіються на те, що їхній відпочинок буде приємним. Всі говорили про зручність, тому що не доведеться їхати в Львів, або Київ.

– Летимо вперше. Сподіваємося на хороший відпочинок, – каже Ірина.

– Головна перевага те, що зручно. Нам швидше, тому що ми з Рівного. Летимо з сім’єю. Хотілося б м’якого злету та посадки, – зізнається Юлія.

IMG_0749

З вітальним словом виступили представники обласної влади. Заступник голови облради Олексій Бучинський згадав 1989 рік, коли з рівненського летовища здійснювалися рейси по всій Україні. Він зазначив. що сьогоднішній день був святом для області та його мешканців.

Голова ОДА Олексій Муляренко розповів, що робота в напрямку розвитку летовища продовжуватиметься. Розглядаються варіанти декількох вильотів на тиждень.

Це по суті друге дихання, друге життя нашого аеропорту. Багато людей ще пам’ятають регулярні авіаперевезення як всередині країни, так і за кордон. Є вже бачення стосовно майбутнього життя аеропорту. Ми святкуємо сьогодні перезавантаження роботи рівненського аеропорту, – говорить Муляренко.

IMG_0765

Священики посвятили борт літака. Охочих запросили оглянути середину авіалайнеру.

IMG_0778

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса