Коментарі Новини

Ковальчук передумав бути головою ОДА

Екс-голова Рівненської облради Володимир Ковальчук, який намагався поновитися через суди, заявив, що не пропонуватиме свою кандидатуру на посаду голови обласної ради на наступній сесії. Пояснює таке рішення тим, що зважив усі аргументи «за» і «проти», пише “Четверта влада“.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, на попередній сесії Рівнеоблради, яка пройшла з криками, бійками і суперечками через владу, обидва голови Олександр Корнійчук (Від БПП) та Володимир Ковальчук (від РПЛ) спочатку по черзі намагалися проводити сесію, а потім написали заяви на звільнення за власним бажанням. Нового голову депутати оберуть на наступній сесії – 1 липня.

Володимир Ковальчук, який пройшов через два суди: Рівненський окружний адмінсуд та Житомирський апеляційний адмінсуд, аби довести, що його звільнили незаконно, запевнив, що не тримається за посаду голови. Обидва суди стали на сторону екс-голови.

« Довівши незаконність свого звільнення у судах усіх інстанцій, заради спокою у області я з власної волі написав заяву про звільнення. І, зваживши усі аргументи pro et contra, з усією відповідальністю заявляю, що на найближчій сесії обласної ради не виставлятиму свою кандидатуру на голову ради. Сподіваюсь на розуміння однодумців», – пише Володимир Ковальчук.

Нагадаємо, Володимира Ковальчука обрали головою Рівненської облради у листопаді минулого року. «Поставити» його на цю посаду приїхали нардепи-радикали, які й надалі підтримували його. Тоді новообраний голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук ледве встиг освоїтись на посаді, а вже спробував тиснути на представників ЗМІ. Крім того таке призначення викликало бурхливу реакцію громадськості.

Працював на посаді голови Ковальчук не довго – до 11 березня. Тоді депутати шляхом таємного голосування обрали головою депутата від БПП «Солідарність» Олександра Корнійчука.

Радикали не погодилисяз таким рішенням і з того часу й до минулої сесії активно відстоювали позицію Володимира Ковальчука щодо поновлення на посаді голови.

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса