Коментарі Новини

Комунальники та рівненські дороги

Розтрощені авто і слизькі дороги. У Рівному та поблизу міста за добу трапилось 16 ДТП. Патрульні припускають, що близько половини із них спричинені погіршенням погодніх умов. Водії побитих автівок нарікають на непосипані дороги через які на вулиці ковзанка, пише “4влада“. 

Відучора стрічка Фейсбуку рівнян рясніє повідомленнями про небезпеку на дорогах. Журналістка Інна Білецька пише, що попри нові шини її автівка ледь не втрапила у ДТП.

У коментарях до допису Інни Білецької погоджувалися з тим, що дорога, мов ковзанка.

Скріншот коментарів до допису Інни Білецької

Також Інна Білецька звертає увагу на майже 6 мільйонів, які Рівненське шляхово-експлуатаційне управління отримало на прибирання вулиць. У тому числі на чищення вулиць від снігу, посипання доріг.

Йдеться про тендер на 5 мільйонів 750 тисяч гривень. Саме стільки комунальникам заплатило Управління житлово-комунального господарства.

Вчора увечері депутат Рівненської облради від «Свободи» Володимир Муляр повідомив, що втрапив у ДТП за участі п`яти авто і ще двох джипів. Звинувачення лунали у сторону мера Рівного Володимира Хомка і Рівненського шляхово-експлуатаційного управління. Депутат пише, що комунальники посипали дорогу лише після аварії.

Емоційний пост Володимира Муляра отримав підтримку. На основі цієї інформації ЗМІ повідомляли про описане ним масове ДТП.

Насправді ж у ДТП на Степана Бандери втрапили три автомобілі, а не п`ять, як пише депутат. Досі невідомо чи стали причиною аварії погодні умови – повідомила «Четвертій владі» керівниця прес-служби патрульної поліції Рівного Оксана Юрченко.

– У нас нема інформації про таку кількість авто. У нас є інформація про три машини і дві машини окремо, – розповідає Оксана Юрченко.

Що стало причиною цієї ДТП і решти 15-ти, у прес-службі патрульної поліції поки точно сказати не можуть. Адже на ситуацію могло вплинути багато факторів, які потрібно досліджувати.

Втім поліцейські припускають, що причиною кількох  ДТП міг стати дорожній фактор. Тобто погано посипані дороги. Тож нарікання на роботу комунальників можуть бути небезпідставними.

З цим питанням телефонуємо у Рівненське шляхово-експлуатаційне управління. Черговий майстер першої зміни Василь Степанчук каже, що комунальники взялися посипати дороги вчора після обіду. Втім на вулиці Степана Бандери техніка напередодні нашумілої аварії очевидно не працювала.

– Там не було слизько, там ще було сухо, – говорить Василь Степанчук. На уточнююче питання журналістки чи посипали дорогу напередодні ДТП, каже, – Я не можу точно сказати, бо вчора була не моя зміна. Може, їхала там до ДТП машина з піском, а може і ні.

Наразі дороги Рівного посипають 10 вантажних автомобілів. Комунальники кажуть, що їм вистачає ресурсів, аби боротися з ожеледецею. Втім у всьому РШЕУ не знайшлося спеціаліста який би розповів нам коли закупляли пісок і сіль і скільки коштів на це пішло. З цими питаннями «Четверта влада» направила запит у Рівненську міську раду.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса