Новини Статті

Львівське сміття вже на Рівненщині

Львівське сміття,наче привид кочує Україною. Вантажівки з відходами з’являються в інших містах тих, але рано чи пізно про них дізнаються. І тоді починається скандал, протести громади. Вантажівки наче привиди зникають, щоб з’явитись вже в іншому місці, пише “ВСЕ“.

Так нещодавно в рівненських ЗМІ повідомлялось, що львівське сміття з’явилось на рівненському сміттєзвалищі. Чиновники інформацію заперечували, а рівняни викладали у мережу відео вантажівок з львівськими номерами. Котрі заїжджали на сміттєвий полігон під обласним центром. Зрештою все затихло і вантажівки зникли. Як виявилось зникли з Рівного, але не з Рівненщини.

Як повідомив депутат Рівненської обласної  ради Володимир Муляр, львівське сміття вже дісталось Острозького району. Зокрема рідного села депутата Оженин.

«Львівське сміття добралося і до мого рідного Оженина! Сьогодні не байдужі односельчани звернулися з тим, що на приватній території хтось викинув понад 12 тонн сміття! Ми з Романом Петролюком моментально відреагували і виїхали з Рівного в Острозький район. 

Люди звернули увагу на папери і побачили там конверти і чеки із зазнеченням міста Львів! Як сміття потрапило на територію, що орендує ТзОВ “Атлас-Агро”, встановлять правоохоронні органи котрі я викликав на місце події. Цікаво, що про сміття місцева і районна влада знала ще минулого тижня, проте, чомусь як завжди закрила очі». – написав депутат Рівненської обласної ради Володимир Муляр.

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса