Громадяни діють Новини

Любителів дебатів запрошують у Рівне позмагатися в темі про рівні рівності

Дебатний турнір на тему «Рівні рівності» проведуть 8 грудня в Рівному. Основою для пошуку суперечливих тверджень, теорій та аргументів, які під час гри використовуватимуть дебатери, стане документальний фільм про права людини.

Дебати відбуватимуться в так званому британсько-парламентському форматі. Це означає, що на одному майданчику (в одному «румі») гратиме 4 команди – дві команди «уряду» і дві – «опозиції». Кожна з них відстоюватиме задану позицію. Ну а хто був більш переконливим і наводив вагоміші аргументи, вирішуватимуть судді.

Для переможців передбачений призовий фонд.

Загалом участь у дебатному турнірі «Рівні рівності» братиме 12 команд (а це 24 людини). Вони відіграють 3 раунди за трьома темами (резолюціями), підготованими на основі фестивального фільму.

До участі запрошуються охочі, незалежно від віку, статусу та місця проживання. Однак варто поквапитися, адже кількість місць обмежена. Для участі в заході потрібно попередньо зареєструватися: https://goo.gl/xCjtrE (дедлайн – 2 грудня). Кількість місць обмежена – 24 учасники.

Проведення турніру заплановане на 8 грудня. Він відбуватиметься в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці (м. Рівне, вул. Короленка, 6) і триватиме з 10:00 до 16:00.

«Такий формат, як дебатні турніри, зараз актуальний і популярний. Бо це можливість «прокачати» себе. Адже при цьому формуються навички вести перемовини, шукати переконливі аргументи, мислити аналітично. І саме під час дебатів всьому цьому вчишся комплексно, – пояснює Оксана Конончук, голова Рівненського осередку Федерації дебатів України. – Крім того, такий формат дає можливість справді глибоко подивитися на проблему, до того ж, розглянути її всебічно. А це дуже важливо, в тому числі якщо йдеться про захист прав людини».

Організатори заходу: Рівненський осередок Федерації Дебатів України та Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України».

Дебатний турнір відбуватиметься в рамках проведення 15-го Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Рівненській області.

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства США в Україні та програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса