Новини

Мастифа, який покусав рівнянина, – вивезли

Власнику собаки, яка покусала чоловіка на вулиці Костромській, загрожує від 150 до 240 годин громадських робіт або обмеження волі на строк до двох років, пише “РадіоТрек“. Нагадаємо, 12 липня один з тибетських мастифів скандально відомого в місті Юрія Бойка покусав 66-річного жителя вулиці Костромської. За словами начальника Рівненського міського відділу поліції Василя Зелінського, наразі власник собак дає свідчення поліцейським:

“Власник, як він пояснив зі своїх показів, мав намір винести сміття, він відкрив вхідні двері паркану, де був саме потерпілий, навпроти. В цей час, як, він не може пояснити, з яких причин з клітки вирвалася собака і накинулася на потерпілого. Відразу повалила потерпілого на землю, де спричинила ряд укусів. Були виявлені на тілі потерпілого множинні рани живота, стегна і обличчя.”

Варто зауважити, що усі собаки, які були на території будинку, вивезені власником на територію колишнього Радіозаводу, де розташований розплідник Бойка. За словами Василя Зелінського, псів перевозив сам власник, поліцейські лиш спостерігали, аби він їх справді звідти забрав. Додамо, що наразі на території розплідника перебуває близько 50 тибетських мастифів. Скільки собак було у дворі Юрія Бойка, правоохоронцям невідомо.

 

 

 

 

Т

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса