Новини

Муляренко звільнив свого заступника, щоб не “дискредитував”

Йдеться про заступника голови Рівненської облдержадміністрації Юрія Приварського, пише РадіоТрек.

Голова ОДА Олексій Муляренко підписав розпорядження про його звільнення.

Причиною цього стало те, що Юрій Приварський погодив надання відпустки перед звільненням з посади начальнику обласного управління водних ресурсів Сергію Васильєву.

Хоча погоджувати таку відпустку голова ОДА ніяких вказівок Приварському, який на той момент виконував його обов’язки, не надавав. Тим паче, що й до повноважень кеірвництва ОДА до повноважень голови та першого заступника голови облдержадміністрації не входить  погодження відпусток керівників установ та організацій, що належать до сфери управління міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

Тож у розпорядженні говориться, що такий вчинок Приварського дискредитує Рівненську обласну державну адміністрацію перед центральними виконавчими органами державної влади та принижує її авторитет як державного органу, що також призводить до приниження авторитету державного органу в очах громадськості.

Як держслужбовець Юрій Приварський, як вказано у документі, завдав шкоди службовій дисципліні та авторитету державного органу, в якому він працює, що в сукупності дає підстави стверджувати про унеможливлення подальшого виконання ним своїх обов’язків.

А оскільки Юрій Приварський нині на роботі відсутній, то днем його звільнення Муляренко розпорядився вважати  перший день його виходу на роботу.

Нагадаємо, що наприкінці липня Муляренко відсторонив Приварського від виконання обов’язків.

І стосовно нього на підставі листа Державного агентства водних ресурсів України від 24 липня 2017 року розпочали перевірку через ймовірне перевищення Приварським повноважень.

А Юрій Приварський після відсторонення пішов на лікарняний.

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса