Новини

Надзвичайна пожежна небезпека на Рівненщині

Щонайменше до завтра, 17 вересня, на Рівненщині спостерігатиметься пожежна небезпека 5-го класу. До слова, така ситуація зараз відбувається у всіх областях України. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області, пише “ЧаРівне“.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає усіх суворо дотримуватися правил пожежної безпеки. Також співробітники Служби порятунку Рівненщини просять не провокувати пожежі в природних екосистемах. Особливо уважними варто бути впродовж 15-16 вересня, адже саме в цей час майже по всій території України переважатиме надзвичайна пожежна небезпека.

В першу чергу, не варто випалювати стерню на полях, суху траву та сміття на присадибних ділянках. Також не можна розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидати недопалки і сірники на суху трав’яну підстилку. Потрібно стежити, щоб діти не бавилися з вогнем.

В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації потрібно негайно викликати Службу порятунку за номером 101.

До слова, за минулу добу співробітники Служби порятунку Рівненщини 10 разів виїжджали на ліквідацію загорянь сухої трави. Пожежі довелося ліквідовувати у Костопільському, Здолбунівському, Дубенському, Дубровицькому, Острозькому, Млинівському та Рівненському районах. За попередньою інформацією, причиною виникнення усіх цих пожеж стало неконтрольоване спалювання громадянами сухостою та післяжнивних залишків.

Анастасія БОДНАРСЬКА

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса