Коментарі

На вулицях Рівного планують встановити 64 камери відеоспостереження

На вулицях Рівного запрацюють 64 камери відеоспостереження, на придбання та встановлення яких міська рада планує виділити понад 2 млн гривень. Відеокамери встановлять в людних місцях та виїздах з міста. Мер Рівного Володимир Хомко запевняє, поліцейські місцевого відділу поліції за допомогою нових технічних засобів контролюватимуть  дотримання в місті громадського порядку й одразу ж фіксуватимуть правопорушення, пише Ритм TV.

-« Бюджет в цьому році нам дозволяє більше ніж ми могли раніше. Тому ми прийшли до висновку з огляду на криміногенну ситуацію в країні в цілому, що треба робити відеоспостереження, по-іншому, ситуація може вийти з-під контролю. Поставили завдання перед поліцією, щоб вони могли технічно визначити, що їм потрібно, щоб взяти під контроль ситуацію у місті Рівному по транспорту і по самих рівнянах»,- каже мер міста Рівного Володимир Хомко.

Зображення з камер автоматично записуватиметься й зберігатиметься на носіях електронної інформації, розповідає керівник поліції Рівного Василь Зелінський. Одночасно спостерігати за ситуацією на вулицях міста можна буде також із приміщення міської ради.

-« Вся практика світова йде на попередження саме за допомогою не тільки людського ресурсу, а й саме технічного, який дуже суттєво сприяє. Це додаткове око тих проблем, яких втомлене людське око не побачить»,- повідомляє керівник поліції Рівного Василь Зелінський.

Нове обладнання з високою якістю відеосигналу дозволяє ідентифікувати особу правопорушника, чи транспортний засіб, який скоїв ДТП. Камери планують  під’єднати до моніторів у черговій частині поліцейського відділу, де розмістять й серверне обладнання.

Таким обладнанням місцева влада планує зменшити рівень правопорушень у місті та забезпечити безпеку громадянам Рівного. За досвідом закордону подібні програми справді допомагали місцевим правоохоронним органам. На засіданні сесії міської ради 18 липня буде підняте питання на реалізацію даного проекту.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса