Новини

На Рівненщині масове отруєння дітей

Про спалах гострої кишкової інфекції, який зафіксований у школі-інтернат в Здолбунівському районі, до поліції вчора, 11 жовтня, повідомили медики. Зараз на місці події працює слідчо-оперативна група. Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області, пише “ВСЕ“.

Попередньо встановлено, що на лікарняні ліжка із діагнозом сальмонельоз потрапило майже два десятки дітей. Їхній стан медики оцінюють як стабільний. «Діти до нас почали поступати шостого жовтня. Найменше дитина — чотирирічна, а старшим — 13-14 років. Поступали діти у середньому ступені важкості із скаргами на блювоту, підвищення температури, млявість. Зараз на стаціонарному лікуванні перебуває 15 діток. Стан їх задовільний. У десятьох із п’ятнадцяти пацієнтів підтвердився діагноз – сальмонельоз. Причиною може бути і необстежений носій, а також погано оброблені харчові продукти,» – наголосила завідувачка інфекційного відділення Людмила Ткачук.

Досудове розслідування розпочато у кримінальному провадженні за статтею 137 (невиконання або неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей) Кримінального кодексу України.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса