Новини Статті

На Рівненщині можна отримати пільгові кредити на будівництво житла у селі

На Рівненщині діє обласна програма індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості «Власний дім». Кредити надаватимуть під 3 % річних на період від 10 до 30 років. За деяких умов відсотки взагалі не сплачуватимуться.

Цьогоріч на реалізацію програми виділили 1 мільйон 300 тисяч гривень, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Гроші підуть на пільгові кредити селянам для побудови, реконструкції, купівлі житла, його утеплення, а також підведення до нього комунікацій.

Першочергово позики надаватимуться учасникам АТО, молодим сім’ям, неповним сім’ям, позичальнику, який має трьох і більше дітей.

Так, 300 тисяч гривень кредиту надаватиметься людям на зведення оселі, 150 тисяч – на завершення будівництва, 200 тисяч – на купівлю житла.

Позику у сумі 50 тисяч гривень можуть взяти селяни на утеплення будинків та підключення їх до комунікацій.

Кредити надаватимуть під 3 % річних на період від 10 до 30 років. Не платитимуть відсотки за позиками військовослужбовці під час перебування в АТО, а також родини, у яких троє і більше дітей до 18 років.

Для того, аби отримати кредит, потрібно звернутися у сільську раду із заявою, яку подадуть на розгляд Рівненському обласному фонду з підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Телефон Фонду для довідок: (0362) 26 84 47.

Торік за кошти Програми на селі побудували 7 будинків, купили 3 помешкання, підключено до існуючих комунікацій 12 садиб та утеплено 5 будинків.

«Четверта влада» висвітлювала проблему надання дешевих пільгових кредитів для селян на Волині. Журналісти з`ясували, що пільгові кредити під 3% отримували чиновники, депутати, підприємці, тоді як селяни не знали про існування такої програми.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса