Коментарі Новини

На Рівненщині планують створити додатковий підрозділ поліції через бурштин

Базовий центр облаштують у Сарнах, пише “РадіоТрек“.

Лист з відповідною пропозицією уже направили до керівництва Нацполіції, і там готові йти назустріч. Адже зі слів керівника обласної поліції Сергія Князєва, через проблеми з бурштином тамтешні поліцейські не в змозі забезпечувати правопорядок:

– Ми підготували лист і направили керівництву Нацполіції. Маємо мету про створення додаткового батальйону підрозділу патрульної поліції на півночі нашої області з базовим центром у Сарнах, що дасть нам можливість створити роботу поліції у північних районах, де в нас є велика проблема. І ці чотири наряди рівненські, які зараз там працюють, це «розвідка боєм». Це вісник того, що ми там створимо батальйон патрульної поліції.  

Варто зауважити, що в північних районах області вже цілодобово працює 4 патрулі, які направили туди з Рівного. Крім того, після запуску патрулювання траси Київ-Чоп, з ініціативи очільника патрульних Сергія Мерчука, екіпажі працюють також в придорожніх містах: в Корці, Здолбунові, Гощі, Дубно та Радивилові. З початку патрулювання міжнародної траси патрульній поліції додали 5 автомобілів.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса