Коментарі Новини

На скільки подорожчає вода у Рівному

19 серпня НКРЕКП прийняла постанову про коригування тарифів для нашого міста. У відповіді на інформаційний запит журналіста, комісія відповіла, що зміна тарифів відбулася на основі заяви та документів від «Рівнеоблводоканалу», пише rivnepost.

Нагадаємо, директор водоканалу Андрій Карауш заявив, що тариф на воду у Рівному нерентабельний. Мовляв, через подорожчання електроенергії та зростання зарплат.

Тариф піднімуть, коли його затвердить Кабмін. Вода у Рівному, відповідно до постанови НКРЕКП, подорожчає на 92 копійки (водопостачання та водовідведення заразом) для мешканців багатоповерхівок. Якщо нині один куб обходиться у 13,42 грн., то згодом має коштувати 14,34 грн.

Що цікаво, піднявши тариф на водопостачання, НКРЕКП зменшила тариф на водовідведення. Якщо наразі за куб відведеної води рівняни платять 6,19 грн., то після змін тариф буде 6,17грн.

Нагадаємо, що мешканці багатоповерхівок за воду платять дорожче, бо від минулого року у тариф входить така складова, як «обслуговування внутрішньобудинкових мереж». Для мешканців приватного сектора куб води після подорожчання обходитиметься у 13,38 грн.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса