Новини

На хабарі у Рівному затримали священика

Люди в масках підскочили до авто припар кованому на стоянці навпроти Рівненської облдержадміністрації, витягнули звідти чоловіка та заломали руки. Перехожі пришвидшували крок, аби швидше зникнути з місця подій. Небайдужі громадяни почали набирати 102 та викликати поліцію, пише “ВСЕ“. Час такий…

Але як виявилось, то не бандити напали на законослухняного громадянина, а співробітники Служби Безпеки України проводили затримання чиновника при спробі отримання хабаря. Як виявилось, на корупційних діях, за переконаннями правоохоронців, «погорів» сільський голова Зорі, Рівненського району Михайло Олійник.

img_7864

Пана Михайло було обрано сільським головою минулої осені, на чергових місцевих виборах. Хоча біля керма сільської ради Олійник став ще навесні 2015 року. Після того, як попередній голова подав у відставку, депутата Зорянської сільради Михайла Олійника було обрано секретарем ради та виконуючим обов’язки голови.

img_7867

Обов’язки сільського голови чоловік суміщав з обов’язками настоятеля Свято Михайліського храму УПЦ-КП у селі Старожуків, тієї ж сільської ради.

Нині батюшку звинувачують у спробі отримання неправомірної вигоди у сумі 500 тисяч гривень. Цікаво, що це вже друга подібна сума хабаря, з якою затримують сільського голову у Рівненському районі. У березні 2015 року на сумі еквівалентній півмільйона гривень був затриманий Обарівський сільський голова. Тоді, предметом корупційних дій була земельна ділянка у 25 соток. Що стало причиною у нинішній ситуації наразі не відомо.

img_7866

P.S. Тільки но розпочались слідчі дії, як зі сторони вулиці Пушкіна почулась сирена. На стоянку перед облдержадміністрацією, з увімкненою “люстро”, на швидкості заїхало авто патрульної поліції. Як виявилось небайдужі громадяни звернули увагу про людей в масках і викликали поліцію. Швидко розібравшисьь в ситуації поліцейську подались продовувати патрулювання, а працівники СБУ – оформляти затриманого.

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса