Коментарі Новини

Нові подробиці у справі Бабата

Про них сьогодні розповів прокурор Максим Журавський, який веде справу. Нагадаємо, у Рівному розслідують провадження щодо зникнення будівельника Андрія Артвінського, тіло якого знайшли неподалік від с. Олександрія в лісовому масиві, а одним із фігурантів справи йде депутат Рівнеради Олександр Бабат, але слідству та стороні обвинувачення, яке й представляє Журавський, на думку судді Євгена Сидорука, забракло доказів, щоб посадити депутата під домашній арешт. В апеляції обвинуваченню також було відмовлено. Більше того прокурор Журавський заявив, що немає підстав звертатися з новим клопотанням, пише “ЧаРівне“.

У прокуратурі повідомили, що в кримінальному провадженні допитано близько півсотні осіб, проведено низку обшуків, вилучено речі та майно, проведені криміналістичні експертизи. Слідство дійшло висновку, що смертельну травму чоловік зазнав саме на будівництві, а його тіло як доказ злочину, намагались приховати. Підозрюваними на даний час є три особи, серед яких й депутат Бабат, та відповідальний за виконання робіт по незавершеному об’єкту працівник будівництва на Київській, 67. Йому інкримінують ч. 2 ст. 271 Кримінального кодексу.

Як заявив прокурор Журавський, було повідомлено про підозру двом особам за статтею приховування тяжкого злочину.

Сьогодні органами слідства за погодженням з прокуратурою працівнику, який був відповідальний за будівництво, складено письмове повідомлення про підозру, яке буде вручено відповідно до вимог чинного законодавства. Так само продовжується співпраця органів слідства з контролюючими органами, – каже Журавський.

Наразі в цій справі триває досудове розслідування.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса