Новини

Опалювальний сезон у Рівному закінчився

У Рівному відсьогодні офіційно припиняється опалювальний сезон. Відповідне розпорядження підписав міський голова Рівного Володимир Хомко. У зв’язку з припиненням теплопостачання багатоповерхівки обласного центру не отримують нині і гарячу воду, пише РадіоТрек.

Коли буде відновлене гаряче водопостачання, ми запитали у директора «Рівнетеплоенерго» Степана Коропецького.

Згідно з Розпорядженням міського голови № 307Р від 03.04.2017, з сьогоднішнього дня (4 квітня) закінчується опалювальний сезон і ми переходимо на подачу гарячої води згідно з графіком. Тобто сьогодні ввечері буде гаряча вода.

Водночас як довго подаватимуть гарячу воду в оселі рівнян у міжсезоння – невідомо. Все залежить від постачань газу, а це питання нині в роботі – каже Степан Коропецький. В будь-якому разі, як і минулі роки з 6.00 і до 24.00 гаряча вода у Рівному подаватиметься від котелень на вулицях  Буковинській та Князя Володимира, Дворецькій та Березовського.

З 6 ранку і до 9 години, а також ввечері з 18.00 і до 23.00 гаряча вода постачатиметься котельнями на вулицях Поліській, Соборній, 225-к, Курчатова, Коперніка, Герцена, Відінській, Миколи Карнаухова, Чорновола, Жукова та  Макарова.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса