Громадяни діють

Опитування щодо «Курсу організаційного зростання» для лідерів ОГС Рівненщини і Волині

Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України» ініціює проведення «Курсу організаційного зростання» для лідерів громадських об’єднань. Цей курс складатиметься з базових 8-10 навчальних сесій на різні теми і буде побудований на основі узагальнення Ваших попередніх пропозицій. Динаміка курсу плануватиметься на основі побажань та можливостей потенційних учасників.

«В наших амбітних планах є впровадження різних форм і заходів, які допомагатимуть усім учасникам бути більш ефективними у діяльності та залученні ресурсів, – каже директор РОГО «Комітет виборців України» Олексій Горецький. – Ми хочемо Вас чути, з Вами ділитися, взаємодіяти і спільно впроваджувати важливі суспільні ініціативи. Однак нам усім потрібно думати як це зробити ефективно і розвиватися. Лише в такому разі ми можемо очікувати на успіх і розраховувати на підтримку від різних донорських (і не тільки) організацій».

Всі побажання щодо організації Курсу та попередні заявки щодо участі в ньому потрібно залишати в анкеті-опитуванні. Тож, просимо відповідально заповнити пропоновану Анкету. На основі узагальнення відгуків буде знайдений найбільш комфортний і прийнятний варіант для всіх.

«Очікується, що ми будемо розпочинати цю роботу вже найближчим часом і готові вкладати в це власний час, вміння, ресурси і шукатимемо висококваліфікованих фахівців, які допоможуть нам якісно провести цей Курс. Також ми працюємо і будемо працювати далі над пошуком ресурсів з різних джерел для якісної реалізації Курсу та наших спільних подальших ініціатив», – підсумував Олексій Горецький.

Звертаємо увагу, що Курс розрахований виключно для активістів з Рівненської і Волинської областей.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса