Новини

Оприлюднили відео: у Рівному шкодять наріжному каменю майбутнього пам’ятника Степану Бандері

Це сталося в ніч проти 15 вересня, пише “РадіоТрек“.

Зловмисники облили червоною фарбою меморіальну дошку, зламали флагшток, на якому висів повстанський прапор, та знищили його. Окрім того, нанесли фарбою надпис на сам наріжний камінь.

Навіть не слідчим зрозуміло, що дії зловмисників зайняли досить значний відрізок часу та могли бути зафіксовані камерами спостереження найближчих закладів, вважає заступник голови Рівненської облради Олексій Бучинський:

Наразі я спрямував запит до начальника Головного управління Національної поліції та очільника Служби безпеки України Рівненщини із проханням взяти на особистий контроль розслідування цього факту Окрім того, рекомендував вилучити відповідні відеозаписи камер спостереження та для пришвидшення встановлення осіб зловмисників.

Відео, як пошкодили камінь виклав рівненський журналіст Максим Коломис

Максим Коломис поширив у соцмережі Фейсбук відео, зазначивши, що на ньому видно, що камінь пошкодили 15 вересня після 1 години ночі. Він прокоментував його так:

На відео з камери спостереження чітко видно, як злочинець ховається в густій тіні дерева неподалік (його там спеціально не обрізують, аби всякі нічні «герої» могли від рівнян ховатися ??!!), видно, що працює хлопець доволі спортивний (легко виліз по флагштоку, аби зірвати прапор), зрештою, видно, що сам акт вандалізму тривав добрих три хвилини (де були патрульні машини??) і що після злочину молодик спокійнісінько сховався у парку, який наче також патрулюється. Завважте, що трапилося все це в самісінькому центрі міста!!! Навіть уявляти моторошно, що іще тут-таки можна безкарно натворити за такий самий часовий проміжок??!! Ані рівненська СБУ, ані Головне управління Національної поліції і дотепер не коментують, як просувається пошук винного, не дивлячись на те, що про інцидент їх повідомили одразу ж після вчинення злочину… НЕ БАЙДУЖИМ РІВНЯНАМ САМИМ ШУКАТИ І КАРАТИ НЕГІДНИКА??!!

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса