Коментарі Новини

Перше засідання у справі проти лікаря, звинувачуваного у смерті дитини

Сім`я загиблого 5-річного Миколки вимагає стягнути з лікаря Костянтина Думановського півтора мільйони гривень. Ці кошти вони планують спрямувати на благодійність – лікування дітей. На фото – батько загиблого, потерпілий у справі за обвинуваченням лікаря Сергій Антонюк

Дебати щодо обвинувального акту, клопотання про залучення потерпілих у справу, цивільний позов та арешт майна. Яким було перше підготовче засідання, дивіться на фото та відео порталу «Четверта влада».

Як вже писала «Четверта влада» у Рівному почали розгляд справ за обвинуваченням лікаря Костянтина Думановського. Через смерть 5-річного Миколи Антонюка лікарю інкримінують неналежне виконання обов`язків, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому, передбачена за це відповідальність статті – позбавлення волі на строк до трьох років.

1284_20161117_9352

Справу розглядає суддя Петро Денисюк, якого нещодавно вчергове обрали головою Рівненського міського суду

Ще на початку засідання, під час встановлення осіб, які з`явилися, суддя Петро Денисюк саркастично зауважив на тому, що інтереси обвинувачуваного представляє безоплатний адвокат, тобто за кошти платників податків.

1284_20161117_5610

Інтереси обвинувачуваного Костянтина Думановського на безоплатній основі представляє адвокат Борис Савчук

Адвокат Костянтина Думановського Борис Савчук довго і спокійно зачитував клопотання про повернення обвинувального акту на допрацювання. Претензії зводилися до наступного. На думку адвоката, у обвинувальному акті не виклали інформацію про те, які саме дії вчинив чи не вчинив лікар Думановський, що призвели до летальних наслідків.

1284_20161117_7804

Державне обвинувачення забезпечує прокурор Василь Суржук

Представник обвинувачення Василь Суржук не погодився з позицією захисту та зауважив, що в обвинувальному акті є уся передбачена кодексом інформація, і підстав для повернення на доопрацювання немає.

1284_20161117_8353

Сторону потерпілих в суді представляє адвокат Ярослав Коноплястий. Крім батька загиблого Миколки, у суді була його матір та бабусуя

Представник потерпілих адвокат Ярослав Коноплястий на першому ж засіданні заявив кілька клопотань та цивільний позов. У випадку задоволення цього позову Костянтин Думановський повинен буде відшкодувати моральну шкоду сім`ї загиблого Миколки. Розмір шкоди потерпілі оцінили у півтора мільйона гривень.

Крім потерпілого Сергія Антонюка – батька Миколки, адвокат клопотав залучити у якості потерпілих також матір і бабусю загиблого. Також пан Коноплястий клопотав про витребування даних Костянтина Думановського, залучення свідків у справу та просив суд накласти арешт на майно обвинувачуваного – задля забезпечення позову.

1284_20161117_8892

Після півгодинної перерви суддя Денисюк ухвалив відмовити у задоволенні клопотання захисту про повернення обвинувального акту. Суддя ухвалив задовільнити клопотання потерпілих, в тому числі і про арешт майна Костянтина Думановського.

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса