Новини

Президент відвідав Рівненщину

27 жовтня Президент України Петро Порошенко відвідав Національний університет «Острозька академія». Глава держави оглянув першу чергу новозбудованого корпусу закладу у центрі Острога, а також відкрив Тріумфальну арку, споруджену на честь Острозької Біблії. Про це повідомляє Рівненська ОДА.

В урочистому перерізанні стрічки взяли участь Президент України Петро Порошенко, Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко та ректор НУ «Острозька академія» Ігор Пасічник.

Тріумфальна арка споруджена при в’їзді до Острозької академії та присвячена сакральній книзі – Острозькій Біблії. Монументальна споруда зроблена у вигляді титульного аркуша Біблії, а на бокових стелах арки зображені постаті людей, які створили Першокнигу. Ця архітектурна композиція символізує тріумф моралі, духовності та інтелекту – пріоритетних цінностей Острозької академії.

Новий корпус Острозької академії на центральній площі міста поєднуватиме архітектурні риси XVI століття і сучасності. Такого архітектурного стилю в Україні ще немає, тож об’єкт має стати окрасою міста і приваблюватиме туристів. У новому корпусі проводитимуть лабораторні дослідження. Тут будуть працювати професори зі своїми аспірантами. Це перша черга корпусу. Поряд вже розпочато будівництво гуманітарної частини, де навчатимуть студентів.

Нагадаємо, що цьогоріч ВРУ прийняла Постанову про урочисте відзначення на державному рівні 440-річчя з часу заснування першого вищого навчального закладу України та Східної Європи – Острозької слов’яно-греко-латинської академії.

58edc8946e937868d16e42aa444dd190

b2a2537e7561e6f0165e4575d98f62cc

Президент Петро Порошенко під час відвідин Національного університету «Острозька академія» поспілкувався з викладачами і студентами навчального закладу.

c

Глава держави наголосив, що відчуває піднесення у зв’язку з тим, що один з найстаріших навчальних закладів України – Острозька академія – продовжує розвиватися. В академії будується новий лабораторний комплекс, де кожен професор або талановитий аспірант матиме можливість працювати над своїм науковим доробком.

«Одним із локомотивів європейського руху нашої держави, оновленої, яку ми зараз будуємо, є Острозька академія», – сказав Президент і зауважив, що підручники, написані в стінах академії, мають відігравати величезну роль у патріотичному вихованні.

«Це не дивно, і недарма вони написані тут. Дух острозький формує український патріотизм», – зазначив Президент.

Глава держави зауважив, що завдяки діяльності ректора Ігоря Пасічника в академії запроваджуються новітні технології, новітні методики, відкриваються нові кафедри, запроваджуються нові дисципліни і це те, чого потребує держава.

«Саме на таких ентузіастах тримається українська наука», – зазначив він.

Президент переконаний, що молоде покоління, виховане тут, зуміє спрямувати здобуті знання, досвід та духовні сили на реалізацію головної мети – побудови процвітаючої, могутньої, обов’язково європейської України.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса